Krátkodobá předpověď počasí podle hvězd

Recenze čtenářů

18.4.2012 Dobrý den. Tak uplynul další rok co sleduji vaší astrologickou předpověď počasí a musím pogratulovat k výsledkům. Většina vašich předpovědí vyšla velmi přesně, např. prosinec, leden promenlivo, únor nejstudenejsi a vzpomeňme si jaké přišli rekordní mrazy. Poté březen rychlí nástup jara, duben promenlivo a spíše chladno a až v poslední dekádě oteplení a počátkem května rekordně vysoké teploty. A jak to dopadlo víme.Březen nás nechal namlsat krásným jarním počasím, duben zatím nic moc, ale již příští týden se má začít oteplovat a v jeho závěru by mohlo být až 27st. Takže opět přesný průběh vaší předpovědi. Tak vám ještě jednou gratuluji a přeji další úspěšné predpovedi.   S pozdravem K. H

19.1.2011  Dobrý den.Jmenuji se Karel Hrdlička a zabývám se meteorologií.Už přibližně rok sleduji vaše předpovědi počasí a musím uznat,že vycházejí s obdivuhodnou přesností.Jediné co vám vlastně absolutně nevišlo byla letošní silná lednová obleva, protože vy jste předpovídala silné mrazy a tak bych se chtěl zeptat, jakto že se do té předpovědi, která byla doposud tak přesná vloudila taková nepřesnost.Děkuji za odpověď a těším se na vaše další předpovědi. S pozdravem

Přijde i v roce 2017 Babí léto?  - 14.9.2017

Střídavě oblačno až deštivo bude přetrvávat až do konce září. Delšího období se slunnými dny se tady v prvním měsíci školního roku letos nedočkáme.
O něco příznivěji to vypadá v říjnu. Avšak počátek měsíce ukazuje spíše na časté teplotní zvraty, ochlazení a již hodně chladná rána, která mohou být ve studenější oblastech republiky již spojena s ranními mrazíky.

Mnohem lépe to pak vypadá koncem října a počátkem listopadu, které nás potěší nadprůměrnými teplotami. Sluníčko nás však na dlouho nepotěší, brzy se objeví oblačnost, která bude v teplejších oblastech doprovázená srážky, ve vyšších polohách přijde již sněžení.
Neplánujte si proto na listopad stavební práce nebo že doženete resty na zahrádce!
Letošní zima bude na sníh opravdu bohatá a proto spíš připravujte hrábla a lopaty, případně pokud se spoléháte na techniku, promažte odhrnovací stroje.

Červenec 2017 - 28.6. 2017
Ochlazení a srážky počátkem července nesmíme brát moc vážně. Více pršet bude snad jen na západě republiky a v lokalitách, kde je deštivé počasí tutovka. Navíc je to bohužel poslední vlna vlhčího počasí na dost dlouho..

Zachránit nás mohou snad jedině bouřky, které se budou naopak v nejbližší době stupňovat. Často však i se vším negativním projevem, který si jen můžeme představit..

Těsně za polovinou července dojde i ke krátkodobému ochlazení, to abychom si alespoň na chvíli od tepla odpočinuli...

Dlouhodobá předpověď