Leden 2017

Láska a vztahy

V lásce bude v lednu vládnout romantika! Venuše vstoupila do Ryb a za chvíli bude na nebi míjet Neptuna. Pokud však chcete prožít něco reálného, nesmíte jen sedět po večerech u televize nebo hledat na internetu svůj ideální protějšek. I když ho totiž zdánlivě naleznete, bude se nacházet buď stovky mil daleko nebo má jiný pohled na to, jak dokonalí jste pro něj vy. Existují však ještě jiné záludné varianty, a to že si s vámi jen pohrává a za virtuální představou se skrývá někdo jiného zevnějšku, věkové kategorie a možná i jiného pohlaví.

Abychom nebyli jen škarohlídi, velké šance ulovit někoho v lednu mají všechna vodní znamení, největší však přece jenom Ryby. Protože na nebi bude Venuše brzy dohánět Marta, budou se tentokráte ve svádění více činit ženy a mužům postačí jen přijmout jejich výzvu.

Co na tom, že většina nových párů nikdy nebude spolu, třeba proto, že jeden z nich už je dávno zadaný...

Partnera či partnerku svých snů můžete potkat i při posezení s přáteli nebo na plese. Jen pozor na alkohol, snadno vám v lednu zamotá jazyk i nohy!

Cestování, obchody

Přes sněhovou nadílku by neměla dopravní situace váznout natolik, jako tomu bývá některé jiné roky. Silničáři se většinou budou snažit a minimálně počátkem ledna budou mít situaci pod kontrolou.

Ve druhé polovině ledna se však zvyšuje riziko dopravních nehod a tak řidiči raději zvolněte a spěchejte pomalu. V poslední dekádě se objeví také více technických poruch a závad jak u přístrojů, tak u dopravních prostředků.

Nejen na cestách byste měli být opatrnější zejména v pátek 6. ledna, za úplňku 12., 18.-19., 26. a 31.1.


Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani tedy nic moc. V poslední dekádě se jim energie mírně zvedne, ale stejně jsou v dlouhodobém propadu. Zvláště ti, kdo se narodili kolem 12. dubna potřebují více odpočívat.

Býci na tom budou v lednu naopak velmi dobře. Ti se ovšem zcela jistě nepřetrhnou a čas na odpočinek si najdou vždycky.

Blíženců leden vyloženě nepřeje. Prevence před virózou by měla být samozřejmostí. Ale i v normálním pracovním provozu musí počítat s tím, že ne vše vyjde hned na první pokus!

Rakům bude energie skákat ze dne na den. Přesto by v konečném výsledku měli být spíše úspěšní. Jeden den něco nepůjde, ale dá se to přece odložit o den o dva, o tři..

Lvi energií řešit nemusí, jich se v lednu prakticky nic nedotkne. Zimní radovánky však bude lépe odložit až na únor, kdy mají mnohem větší šanci zazářit!

Také u Panen bude energie i výsledky jejich práce velmi rozporuplné. Na rozdíl od Raků to mají zcela opačně. Jeden den na tom budou dobře a další dny zase v propadu. S aktivitou by měli trošku šetřit a pořádně se oblékat. Patří k těm, kdo jsou v lednu více ohroženy virózou.

Váhy budou v lednu zářit nejenom na sjezdovkách! Energie mají na rozdávání a štěstí se na ně doslova lepí.

Štíři budou mít po celý leden energie mírný nadprůměr. Téměř nic by neměl být problém. Dařit by se mělo při sportu, v práci i ve vztazích. Pokud se přesto objeví nějaká chybička, dá se vyžehlit!

Střelci jsou po celý leden v minusu. Nejlepší program bude procházka s velkou vlněnou šálí kolem krku a po návratu teplý čaj. Ani při sportu to nebude nic moc, na rekordy jsou tu jiní. Střelci narození kolem 14. prosince by se měli vyloženě šetřit, jedou z rezerv!

Kozorozi jsou v lednu minimálně v průměru nebo spíše na tom budou ještě o něco lépe než jiný rok. Výjimkou jsou ovšem ti, kdo se narodili kolem 13. ledna, ti jsou až do března ve stadiu stagnace.

Vodnáři přečkají leden bez potíží. Na vyskakování to sice není, ale dny si zpestří zábavou s přáteli. Hlavně Vodnáři narození kolem 12. února mají velmi příjemné a společenské období, kdy se na ně štěstí doslova směje.

Ryby jsou na tom v lednu s energií ze všech znamení nejlépe. A ne jenom s energií, mají i odvahu, větší radost ze života a také dávku štěstí! Pro mě je to ten správný čas odjet na hory nebo alespoň zkusit nějaké piruety na kluzišti. Vyslouží si veliký obdiv!