Únor 2017

Láska a vztahy

Také v únoru to bude hodně eroticky jiskřit. I když však potkáte ten nejúžasnější protějšek, často zůstane jen u nezávaznému flirtu nebo několika  velmi vzrušujících setkání.

Páry, které naváží nový vztah a posléze spolu dlouhodobě vydrží, to rozhodně nebudou mít klidné. Slabší povahy, které  touží po harmonii ve vztahu proto  brzy utečou.

Nejvíce se v únoru budou háčkovat ohnivá znamení a také Váhy. Žebříček nejúspěšnějších svůdníků a dobývaných žen povedou jednoznačně Berani.

Cestování, obchody

První polovina měsíce bude relativně velmi nadějná. Po počátečních peripetiích, jak z hlediska komunikace tak při cestování, se všechno nebývale rozjede. Obchodní bilance by měla být mírně nadprůměrná.

Pak se to všechno začne nějak kazit. Konec měsíce bude dokonce velmi vyhrocený. Z mnoha obchodů sejde, přijde také rekordní počet krachů. Bodovat budou jen statistiky dopravních nehod a násilných činů.


Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Pro Berany bude únor pořádně akčním měsícem. A to od samého počátku! Neuškodí občas sundat nohu z plynu! Zejména konec měsíce je totiž náročným a to jak po zdravotní stránce, tak s sebou nese zvýšené riziko nehodovosti.

Pro Býky platí po celý únor - klídek a teplíčko. Tak jim bude nejlépe. Jen by to občas chtělo procházku na čerstvém povětří. Ostatně po ní chutná všechno dvojnásob a kyslíkovou terapii u televize určitě nezažijete!

Blíženci budou po celý únor v dobré formě. Společenské akce jim ještě vylepší již tak dobrou náladu.

Raci patří v únoru k ohrožených druhům. Na lyže je pro ně z hlediska kondice mnohem výhodnější zamluvit si termín až na březen. Také nachlazení se kolem nich bude motat častěji. Lehké zimní radovánky jako stavění sněhuláka nebo sáňkování s dětmi však prospěje určitě každému, zvláště pokud doma bude následovat horký čaj.

Lvi přežijí letošní únor mnohem lépe než jiné roky. Pokud se jim podaří zazářit na sjezdovce v novém vybavení, tak přečkají i to že zatím nesvítí každý den sluníčko.

Pro Panny bude energeticky horší druhá půlka února. Zima se musí prostě přetrpět a přijmout jako fakt, že krátké dny přinášejí i méně energie.

Vahám bude energie létat nahoru a dolů. V ideální formě jsou dlouhodobě Váhy narozené kolem 16. října. Nejenže mají nejvíce energie, ale i z hlediska pracovních příležitostí nebo harmonie ve vztazích se mohou vznášet jak na růžovém obláčku.

Štírům přeje více až poslední únorová dekáda. Jako znamení jsou ale v podstatě v průměru, takže doslova platí - Jaké si to udělají, takové to budou mít.

Střelcům konečně planety nadělují porci energie navíc. Na velké vyskakování to zatím není, ale už se s tím dá klidně žít. Pouze Střelci narození kolem 14. prosince jsou dlouhodobě v útlumu a měli by více odpočívat.

Kozorohům letošní únor nemůžeme slibovat žádné medy. Ostatně ani by tomu nevěřili. Čeká je energetický propad a ani fyzická kondice nebude opravdu nic moc. Krátké procházky na čerstvém vzduchu je však osvěží a přeladí  na vědomí, že život je krásný právě v těchto všedních drobnostech.

Na Vodnáře čekají po celý únor společenské radovánky. Jako jediní mají na to, aby pro tancovali celý večer a ráno ještě vstali vyspaní dorůžova.

Rybky budou v únoru v pohodě. Akčnější budou až kolem svých narozenin, proto jim přejeme všechno nej nej nej!