Březen  2018                                                                                   zpět na Aktuálně

Láska a vztahy

Po celý měsíc na nebi prochází Venuše v doprovodu Merkura a tak bude opravdu rušno na společenské akce. Výmluvnost některých lidí vám může lézt doslova na nervy. A zatímco v první půlce března ukazují konstalace na mírnost a pohodu, ve druhé začne jít do tuhého. Mnoho lidí se začne prosazovat bez ohledu na slušnost nebo společenská pravidla.

Počátek měsíce přeje novým láskám s příchutí romantiky a sentimentu. Žádané budou především ženy ve znamení Ryb. Svody Střelců by však neměly brát příliš vážně. Těm o romantiku nebo společenskou konverzaci určitě nejde..
Od druhé dekády se budou mnohem více líbit také Beranky, ale ty se tak snadno ulovit nedají. Ohromit je letos můžete jedině velkou dávkou důvtipu a ukázkovým intelektem. Stejně mám ale nejspíš brzy utečou.
Z mužů budou v březnu atraktivní především Střelci a Kozorozi, stálou šanci mají i nadále muži ve znamení Štíra.

Cestování, obchody

Počátkem března by se mohlo cestovat vcelku dobře, samozřejmě až na místa se sněhovou nadílkou. Také obchody půjdou jedna báseň a ekonomika se nakrátko zvedne.

2. polovina března však bude problematičtější na všech úrovních. Dávejte si větší pozor při sportování a také na cestách, své udělá námraza i malá ohleduplnost řidičů.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani na tom budu dobře s energií po celý měsíc. První dvě dekády budou aktivnější Berani narození po 10. dubnu, ve zbytku měsíce pak ti jež  slaví narozeniny. U nich to však může být velmi náročné! Prevence před virózou a hlavně opatrnost při sportu a fyzických aktivitách bude tentokráte nezbytností!

Býci prožijí klidný březen. Zimní spánek u nich pokračuje, ale ke konci měsíce se z něj začnou probouzet a budou aktivnější Býci narození v dubnu.

Blížence čeká náročná první polovina března, nejvíce ty, kteří se narodili po desátém červnu. Po 20. březnu se to o něco zlepší a po zbytek měsíce budou moci volněji vydechnout.

Pro Raky bude naopak klidnější a z hlediska vitality zdařilejší první polovina měsíce. Po 20. březnu padnot do propadu především Raci narození v červnu, kteří by měli dbát i na prevenci proti viróze.

Lvi na tom budou s energií dobře po celý měsíc. Dařit by se mělo prakticky ve všech ohledech. Jen těm, kdo se narodili kolem 16. srpna, bude ještě leccos stagnovat.

První půlka března může být problematická pro Panny z druhé půlky znamení. V polovině měsíce se ale všechno zlomí a zejména Panny narozené v srpnu naberou druhý dech.

Váhy prožijí větší část měsíce v poklidu. Poslední dekádu však na ně může sednout jarní únava. Pokud jste v tomto znamení a narodili jste se ještě v září nebo na samém počátku října, pozor také na bacily kolem sebe a při lyžování dbejte zvýšené opatrnosti!

Štíři na tom budou i v březnu poměrně dobře. Nejvíce výskat si mohou i nadále ti, kdo se narodili kolem 14. listopadu, těm se plní všechna přání.

Střelci budou po první dvě dekády nejakčnější ze všech znamení. Ani pak se nic výrazně nezhorší, prostě plnou parou vpřed!

Kozorozi prožijí klidný březen. V poslední dekádě výrazně nastartují ti, kdo se narodili v prosinci a na samém počátku ledna. Kozorozi narození kolem 8.12. by měli vědomě zpomalit, i když se právě cítí dobře. Hrozí jim úrazy i zdravotní problémy.

Vodnáři se mohou v březnu mírně nudit. Někdy je však lepší, když se nic moc neděje. Alespoň bude čas nabrat nových sil do aktivního jara, které je čeká.

Rybky narozené po 11. březnu to mají po první dvě dekády o něco obtížnější. Pak už bude všechno na dlouho jenom super. Speciální bonus dostávají Rybičky narozené kolem 13. března a to po celý měsíc.