Březen                                                                                     zpět na Aktuálně

Láska a vztahy

Letošní předjaří je již naprané energií a tak budou mít mnozí lidé doslova srdce na dlani. Mezilidské vztahy by tak měly být o poznání vřelejší než tomu bylo v zimě. Pokud však vyhlížíte novou lásku, možná si budete muset chvilku počkat. Díky retrográdní Venuše budou lidé více otálet a budoucí protějšek si pořádně prověří.

Na konci měsíce se ovšem Venuše setkává na nebi se Sluncem a tomu už je téměř nemožné odolat. Dnem D, ve kterém vznikne nejvíce nových perspektivních vztahů, bude pondělí 27. března. Doma ale nezůstávejte ani v úterý nebo ve středu, vzduch bude energií skoro jiskřit a lidi to bude k sobě přitahovat jako magnety.

Největší šanci zaháčkovat se mají v březnu ohnivá znamení, především Berani. Pozadu však nezůstanou ani Ryby nebo Váhy. Velkou šanci zabodovat mají muži ve znamení Býka a to téměř až do konce dubna.

Cestování, obchody

Počátkem března je na silnici poměrně nebezpečno. Raději zpomalte, ať se dostanete zdrávi nejen do cíle, ale také zpátky domů. Neuškodí ani nechat prověřit technický stav vozidla.

Ve druhé polovině měsíce se lidé zklidní a možná budou pospíchat i o něco pomaleji. Určitě to přidá i na bezpečnosti.

Kolem 25. března se však mohou ve zvýšené míře vyskytovat závady, zvláště mechanických částí vozidla. Spolehnout se ovšem nebudete moci na 100% ani na techniku nebo své mobilní přístroje. Kdo si koupí něco nového koncem měsíce, má téměř jistotu brzké reklamace.

Březnová obchodní bilance se může ukázat jako dost velký propadák. Nespoléhejte příliš na budoucí zisky, v dubnu na tom nebudeme o moc lépe. Po tyto dva měsíce v roce se dá očekávat rekordní nárůst obchodních krachů ale i osobních bankrotů.


Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani také v březnu vedou tabulku nejaktivnějších znamení. Nejvypjatější situace je hned na počátku měsíce a to nejen pro Berany!

Pokud nechcete figurovat v tabulce dopravních nehod, úrazových výkazů pojišťoven nebo dokonce zvýšit tržby některé z pohřebních služeb, buďte proto maximálně opatrní! Starší jedinci a lidé s kardiovaskulárními chorobami by se měli opravdu šetřit.
Zvýšené riziko platí kromě Beranů také pro Kozorohy, Raky a Váhy.

Býkům začíná akční období až od druhé březnové dekády. Pak se ovšem nezastaví téměř až do konce května. Počasí bude víceméně přát a tak nemusejí otálet s jarními přípravami. Energie na to budou mít tentokrát to více než dost a tak je polehávání na gauči stejně neuspokojí.

Také Blížencům neklade letošní březen v podstatě žádné nástrahy. První polovina měsíce může být spojena ještě s mírnou předjarní únavou, ale tu jistě celkem brzy zažene vykukující sluníčko. Na společenské aktivity to budu mít nejzajímavější Blíženci narození kolem 11. června.

Pro Raky narozené ve druhé červencové dekádě bude počátek března opravdu náročný. Ostatní Raci si ovšem mohou zatím pískat. Ve druhé půlce měsíce se to obmění. Červnoví Raci i si dopřejí více odpočinku a ti ostatní začnou nabírat síly.

Pro Lvy bude březen nejakčnější na svém počátku. Dostatek sil i nadšení však budou mít i po zbytek měsíce. Pouze Lvi narození v červenci mohou ve druhé dekádě trošku stagnovat.

Pro Panny bude naopak počátek března ještě náročný a mohou trpět jarní únavou. Od druhé dekády se všechno vylepšuje a s přibývajícími dny v kalendáři už budou patrně patřit mezi ty nejvýkonnější znamení.

Pro Váhy byl únor přímo tvrdý oříšek. Kdo přežije ještě první březnovou dekádu, zvládne pro Váhy jinak vždy vyčerpávající jaro. Nejlépe jsou na tom stále ti, kdo se narodili kolem 13. října, ustojí i opravdu neklidné dění kolem nich.

Pro Štíry bude první půlka měsíce v pohodě. Ve druhé části března je může přece jen trošku potrápit jarní únava. Nejlepší obranou bude kyslíková terapie, tak hurá na procházku!

Pro Střelce budou rušné březnové dny vítanou adrenalinovou injekcí. Pouze Střelci narození kolem 18. prosince by měli dlouhodobě šetřit silami.

Pro Kozorohy, zvláště ty narozené od druhé lednové dekády, je počátek března opravdu náročný. Ubrat na pracovních povinnostech a dopřát si pořádný relax bude nezbytné!

Vodnáři na rozdíl od jiných znamení prožijí počátek března v klidu, dalo by dokonce říci, že se mohou nudit! Druhé dvě dekády budou řešit drobné potíže Vodnáři narození v lednu a počátkem února. Výjimku dostávají narození kolem 8. ledna, kterým planety dlouhodobě přejí na všech rovinách.

Pro Ryby bude měsíc březen procházka rajskou zahradou. Relativně žádný stres a idylka, což jim ovšem okolí může závidět.