Červen

Láska a vztahy

Po celý červen  se lidé budou rádi scházet u jednoho stolu a užívat si dobrého jídla i lahodného moku. Také grilovačky budou chutnat víc než jindy, takže se neobávejte, že vaše kuchařské umění není dokonalé!

Klidný přechod z jara do léta pomůže mnohým  k navázání  nových vztahů, které budou stejně poklidné a láska v nich pokvete nejen to následující jaro....

Největší šanci získat nový vztah mají ženy ve znamení Býka a muži ve znamení Raka a Vah.

Cestování, obchody

S cestováním se po celý červen roztrhl pytel. Někdy to bude jednoduché a jindy velmi komplikované...

Pozor na cestách si dejte především kolem 10., kolem 16., a na závěr měsíce, 23.-25. června. Až do počátku července pak budou lidé velmi spěchat a často i nezdravé riskovat!

Statistiky dopravních nehod na počátku letošních prázdnin tak mohou být opět značně vysoké! Zkuste je proto přelstít a zvolněte tempo, ať do svého cíle dorazíte především živí a zdraví!

 

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani budou v červnu po delší době  procházet opět zatěžkávací zkouškou. Důležité je, se nenaštvat a neztrácet tím zbytečně energii. Pak lze z průšvihů vybruslit mnohem snáz.

Býci budou mít v červnu pohodičku. Jediný problém může nastat s jídlem. V červnu jim totiž bude všechno chutnat mnohem víc a tak nejspíš vyjedí celou spižírnu..

Blíženci v červnu slaví narozeniny,  což jim zvedne sebedůvěru, ale také vyhrotí věci na jednu nebo druhou stranu. V něčem to bude naprostý propadák a jinde velká výhra. Dejte si pozor hlavně na vztahy, tady se omyl neomlouvá a platit budete vy!

Raci budou v červnu ze všech znamení nejakčnější, kKam se na ně hrabou Berani nebo Střelci. Zapomeňte však na to, že vám Někdy Někdo ublížil. Neustálým propíráním svých pocitů jen  ztrácíte drahocenný čas, který nyní můžete velmi efektivně využít ke svému prospěchu!

Pro Lvy bude červen příjemnou předehrou k prázdninám. Zatím všechno půjde tak jak má, naprostá balada a ten pořádný šrumec přijde až koncem července!

Také u Pannen proběhne červen vcelku příjemně. Někdy je daleko lepší, že se vlastně nic zvláštního neděje, pak se dá i nabitý týden stihnout za 6 dnů.

Váhy mají v červnu téměř nirvánu. Jejich sny a přání se budou plnit jako mávnutím kouzelného proutku. Některé příležitosti se však už nevrátí, rychle po nich sáhnete, než Vám utečou!

Štíři prožijí poslední měsíc školního roku aktivně. Téměř až do konce července jim všechno půjde snáz a rychleji. Kdo plánuje aktivní dovolenou, měl by se na ni proto vypravit co nejdříve.

Střelci budou naopak téměř celý červen v útlumu. Hodně odpočinku by si měli dopřát zejména narození kolem 16. prosince, s hvězdami se smlouvat nevyplácí!

Červen a červenec bude pro Kozorohy ještě náročnější než jiné roky. Dovolenou se vyplatí odložit až na srpen nebo září, ale odpočinek je nutné naplánovat minimálně na každý víkend!

Vodnáři budou mít v červnu pohodu. Ať už zůstanou v práci nebo si vezmou na celý měsíc dovolenou, úsměv na tváři se jim patrně po celou dobu neztratí.

Rybám začíná již v červnu aktivní léto. Energii navíc budou mít až do půlky července. To se musí pořádně využít!