Červenec 2017

Láska a vztahy

V červenci se snadno zapojíte do zábavy i s úplně neznámými lidmi. Máte také větší pravděpodobnost, že se po dlouhé době potkáte s přáteli, které vídáte jen občas.

Nové lásky budou vznikat nejvíce až na vrcholu druhé dekády, nikdo vám však neslíbí, že by měly vydržet navěky. Často půjde jen o letmé setkání a nové partnery může dělit dálka. Zamlžovat jim zrak budou nejen sluneční brýle, ale i romantické představy a odložené snubní prstýnky.

Háčkovat se budou nejvíce muži ve znamení Vah, Raka a koncem měsíce i Lva. Z žen pak budou nejžádanější krásky ve znamení Blíženců, šanci mají také některé ženy ve znamení Býka a Raka.


Cestování, obchody

Cestování počátkem července bude o dost náročnější než jiné měsíce. Dbejte proto zvýšené opatrnosti a raději si již nyní dejte pořádně prověřit technický stav vozidla! Množství poruch ale i dopravních nehod bude totiž stoupat téměř až do konce měsíce.

Řidiči budou spěchat a také riskovat mnohem více než jindy, raději s tím počítejte a mějte oči na stopkách!

Pokud si můžete zvolit termín odjezdu či příjezdu, vyhněte se termínům 1. července, 9., 10., 11., 16. odpoledne, 17., 23. a 30. července.

Naopak o něco lepší situace na silnicích než je průměr bude ve dnech 2. až 4. července, 16. dopoledne, 24. a 25.7.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Beranům se až do 20. července příliš nedaří. Zůstaňte proto zatím v zaměstnání a ve zbývajícím čase více odpočívejte! Aktivnější srpen vám všechno vynahradí!

Býkům nabízí červenec totální pohodu. Energie budou mít dostatek k práci i k lenošení, takže je v podstatě jedno, zda zůstanou doma nebo pojedou na prázdniny. Koncem měsíce a po celý srpen jim však planety již tolik nepřejí! Fyzicky náročné aktivity proto neodkládejte!

Blíženci mají v červenci nejlepší období na dovolenou! Čekají je ty nejkrásnější zážitky a některé z nich i nová láska.

Raci budou červenci nabití energií nejvíce ze všech znamení. Nesnažte se jim stavět do cesty, převálcovali by vás na plechovku! Raci narození v první červencové dekádě budou mít i příležitost trošku si vynahradit dlouhodobé ztráty nebo velké výdaje, které je v letošním roce potkaly.

Lvi se probudí až koncem července. Po zbytek prázdnin jim pak nastává opravdu aktivní čas. Do té doby nemá cenu dělat nic jiného, než se jen tak líně převalovat na sluníčku.

Také Panny si užijí poklidný první měsíc prázdnin. Může to být dovolená bez komplikací nebo všední týdny proložené rodinnými výlety. Pořádná smršť je čeká teprve po prázdninách!

Váhy se budou v červenci zmítat mezi nebem a zemí. Některé se stále vznášejí k oblakům, zejména ty narozené v první dekádě. Ostatní však mohou některý týden padnout pořádně tvrdě na zem, možná jenom proto aby si na chvíli odpočinuli.

Štíry čeká aktivní měsíc bez nejmenších komplikací. Zhorší se to až v poslední dekádě a to převážně jen u těch narozených v říjnu. Aktivní dovolenou proto raději neodkládejte, právě teď si užijete všeho nejvíc!

Střelci budou mít po většinu měsíce klídek a pohodičku. Teprve v poslední dekádě je planety vyburcují k větší aktivitě. S dovolenou proto nemá cenu pospíchat. Jedinci narození kolem 14. prosince by si ovšem měli naplánovat odpočinek na celé prázdniny.

Kozorozi to mají letos v červenci ještě mnohem složitější než jiné roky. Důležité je prostě to jenom přežít. Problémy se začnou sami řešit až od podzimu, do té doby nepropadejte zcela pesimismu!

Vodnáři nemohou letošní červenec očekávat žádné zázraky, snad jen s výjimkou těch, kdo se narodili kolem 5. února, ti zažijí větší klid a pohodu. Dovolenou se nevyplatí odkládat. Lepší už to letošní prázdniny nebude!

Ryby čeká aktivní měsíc s velmi dobrou kondicí. Teď si můžete snadno vylepšit fyzičku a nemusíte se obávat ani náročnější dovolené nebo problémů s dětmi na prázdninách.