Duben 2017

Láska a vztahy

Probouzející se jaro nás přiměje uvažovat o nových vztazích. Zatím však bude vše pouze ve stádiu oťukávání. Ochota vázat se je totiž po většinu měsíce snížená a tak často zůstane u prvního pohledu nebo několika nezávazných schůzek. Na začátku třetí dekády se dokonce více vztahů ocitne v krizi a fázi rozhodování, zda jít vůbec společnou cestou dále..

Největší šanci zabodovat mají v dubnu muži ve znamení Berana a Býka. Šarmantní však budou také Váhy. Nejvíce se jim budou líbit ženy ve znamení Berana, Ryb a Vah.


Cestování, obchody

Duben je na cestování jako stvořený. Také dohodnout se s někým bude téměř hračka. Nejlepší nápady půjdou tentokrát do hlavy Beranům a některým Býkům a to koncem měsíce.

Pokud chcete přijít na něco geniálního, před čím zůstanou ostatní s pusou otevřenou dokořán, udělejte si na to chvíli času v poslední dubnové dekádě!Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani budou v dubnu doslova nabití energií. Pouze ti, kteří se narodili v první dubnové dekádě, toho zvládnou patrně méně než jiné roky. Přeceňovat vlastní síly se nevyplácí, proto tomu přizpůsobte svůj program!

Býky čeká opravdu akční duben! Po celý měsíc budou svoji odvahou a aktivitou překvapovat okolí. Raději je však nedrážděte a pamatujte, že nejhodnější Býk je ten najedený...

Blíženci budou mít v dubnu pohodu. Naplno se rozjedou až koncem měsíce a to nejvíce ti narození v květnu.

Raci měsíc duben tak nějak přežijí.. Některým z nich nemusí dělat intenzivní sluníčko dobře a tak by ho měli vhodně dávkovat..

U Lvů to bude v dubnu stále nahoru a dolů.. Velké výkyvy se projeví nejen na jejich dobré kondici, ale i na pracovní úspěšnosti.

Pro Panny představuje duben druhý z aktivních měsíců tohoto roku, který bude více úspěšnější pro ty narozené ve druhé zářijové dekádě.

Váhy mají stále zatím období stagnace. Netýká se to však Vah narozených kolem 10. října, které jsou naopak doslova jako v bavlnce.

Také pro Štíry nebude letošní duben nic moc. Kdo nemá dobrou kondici, měl by náročnější věci odložit až na konec května.

U Střelců bude v dubnu vládnout pohoda. Důležité věci proto neodkládejte, teď máte nejlepší šanci zvládnout je na 100%! Střelci narození kolem 19. prosince však mají stále období útlumu fyzických sil. Více odpočinku není tentokrát přežitek, ale naopak nezbytnost!

Kozorozi v dubnu na sluníčku pookřejí a tak jim ani nebude vadit, že to s jejich kondicí není tak úplně super. Náročnější věci bude lépe rozplánovat si na delší časové období, čas je k tomu vhodný téměř až do konce května.

Také u Vodnářů bude duben proměnlivý stejně jako bývá aprílové počasí. Na větší množství energie i dávku štěstí se mohou spoléhat Vodnáři narození v první únorové dekádě.

Rybky budou po celý měsíc v pohodě. I když je nic vyloženě nenutí, měli by z domu vystrčit alespoň nos a nakouknout ven, jak se krásně probudila příroda.