Efemeridy pro astrology z nakladatelství ATHENA

Tištěné efemeridy pro astrology pro desetiletí:
2000 - 2010
2011 -  2020
2021 - 2030
2031 - 2040
a aktuální výhled na 15 let:  2016 -2030

Proč ještě v dnešní době počítačů p oužívat knižní efemeridy? Nejčastější dotazy na astrologa směřují k budoucnosti. Každého nejvíce zajímá, jak se jeho život bude vyvíjet, jaké jsou jeho podmínky a možnosti v daném čase.Pro kvalitní posouzení vlivů planet je nutné mít podrobný přehled o pozicích planet, ale i jejich přesném průběhu a rychlostech.


I když moderní astrologické programy nabízejí animaci v čase, projít tímto způsobem delší časové období je dosti zdlouhavé. Naproti tomu již letmý pohled na tištěnou verzi efemerid umožňuje sledovat průběh planet znameními, včetně dat obratů. Listováním v brožuře si tak můžete rychle projít i delší časové období a vyhledat přesná data pro konkrétní postavení planet.

Praktický formát A5 je umožňuje nosit neustále s sebou a při znalosti svého horoskopu používat pro plánování i bez počítače. Na rozdíl od dříve vydávaných efemerid nakladatelstvím Vodnář jsou spočteny pro poledne středoevropského času, takže postavení planet lépe odpovídá denním událostem.

Efemeridy jsou doplněny tabulkou letních časů pro ČR a každý rok aktualizovány na nové desetiletí. V příloze jsou i polohy nově objevených planetek Haumea, Makemake, Quaoar, Eris a Sedna od r. 1950 do r. 2030.

Jsou v praktické kroužkové vazbě. Efemeridy vydalo nakladatelsví ATHENA a můžete si je objednat emailem nebo přes e-shop, popřípadě si je vyzvednou po telefonické domluvě i osobně v Brně.
Uvádějte přesnou adresu, na kterou mají být doručeny a způsob platby.