Jak ulovit partnera ve znameni Berana

Jak se správně chytají Berani

Viděli jste někdy na pastvě ovečku nebo malého beránka? Jsou roztomilí, že? Takové malé chundelaté neviňátka, jen je chytnout do náručí a pomazlit se s nimi! Ale vyzkoušeli jste to? Jestli ano, tak už víte, že to není vůbec jednoduché. Předně musíte malého beránka dohnat. Ale ten má na rozdíl od Vás nohy čtyři, často všechny současně ve vzduchu. Utíká na všechny strany, kličkuje a když už ho chytnete za kožíšek, vysmekne se Vám a Vy letíte obličejem rovnou na zem.

O něco lepší je chytat ovečku uprostřed stáda, kde nemá moc možností úniku. Ale i když už ji sevřete v náručí, moc potěšení z toho mít asi nebudete. Má docela tvrdá kopýtka a umí je používat. Navíc nepříjemně bečí, až Vám z toho uši zalehnou.

Nejlepším způsobem, jak beránka získat, je běhat s ním. Bude to brát jako hru a dovádět s Vámi. Nemusíte ho ani chytat, když se otočíte, poběží naopak za Vámi.

A úplně stejné je to s lidmi ve znamení Berana. Nechystejte jim složité léčky, zbytečně si zkomplikujte situaci. Přidejte se jednoduše k nim, ať už právě sportují, utíkají na vlak nebo se snaží prosadit nějaký pracovní projekt. Když jim ukážete, že jste také rychlí a dobří, získáte jejich zájem a ostatní už přijde samo. Než je necháte zvítězit, trošku zrychlete tempo a předveďte, že jste rovnocenný soupeř. A jakmile je ovládnou endorfiny z vítězství, máte vyhráno.

Ale pozor. Vzpomínáte na příběh Malého Prince? Beránek okousal lístečky jeho Růže. Beran se totiž nezastaví před cizím vlastnictvím. Neodradí ho ani trní, ani ploty. Trnům se obratně vyhne, plot s radostí přeskočí. Malý princ si musel nechat pro beránka namalovat ohlávku. Ale ohlávku Berani rozhodně nemilují. Dopřejte svému beránkovi nebo ovečce velký výběh a vždy šťavnatou travičku. Také by měl najít ve svém teritoriu vždy něco nového, tu nový keřík, zajímavý kamínek ... Jeho zvídavost se tak uspokojí a nebude sousedům mlsně nakukovat přes plot.

A nezapomeňte ho nechat vyhrávat!