Jak ulovit partnera ve znamení Býka

Jak se správně chytají Býci

Unavilo Vás věčné skákání a soutěžení s Beranem? Nejraději byste sebou jen tak plácli do trávy, nadechovali svěží jarní vzduch, poslouchali bzučení včel a okusovali stébla trávy? Koukali přitom, jak si hrají motýli anebo hleděli vzhůru do mraků? A až vás unaví sluníčko šimrající na víčka, slastně usnuli? Pak vítejte v království Býků!

Na Býky si nemusíte připravovat složité pasti. Stačí na ně jít přes tělo. Na obojí pohlaví platí, když je pozvete na výlet. Nejlépe, máte-li na venkově statek nebo alespoň chalupu. Neměly by tam chybět rozsáhlá pole - no minimálně vlastní zahrádka. Pochlubte se, že na tomto kousku země hospodaří vaše rodina už  desáté koleno a ukažte na  jabloň, kterou jste pomáhali sázet dědovi, když vám bylo 10. Pokud v domě nejsou hospodářská zvířata, máte mínus, ale můžete to trošku napravit láskyplným vztahem k sousedovu Voříškovi.

Připravte svému Býkovi dobrou večeři. Zapalte oheň v krbu a nalejte dvě velké sklenice těžkého červeného vína ... ve sklepě mějte ovšem připravený pořádně velký džbánek! A ne aby Vás napadlo šetřit a koupit krabicové! Pokud je váš Býk muž, klidně to nechte na něm včetně sekání dřeva, předvede se rád.

A zatímco se z kuchyně bude linout vůně tlustých šťavnatých bifteků, pečených brambor, zelených fazolek, domácí bábovky a vanilkového pudinku, nechte ho prohlédnout si zásoby ve Vaší špižírně. Když tam objeví pytle s obilím, čočkou, hrachem, nakládané zelí a kyselé okurky, máte vyhráno! Malinová marmeláda ho ohromí víc, než vaše nové šaty od francouzského návrháře, které vám minulý týden tak chválil kamarád ve znamení Vah...

Alke pokud na prázdných policích pobíhá pouze jedna hladová myš, raději špižírnu zavčas uzamkněte a dveře zamaskujte starou almarou po tetě Amálce!

Když ještě pustíte svou oblíbenou operu anebo aspoň country, předehra bude dokonalá. Zatónujte si také, určitě se přidá, Býci mívají pěkný sametový hlas.

S večeří nespěchejte, zde platí hned dvě přísloví: Láska prochází žaludkem a Čím víc, tím líp. Sami se ovšem nepřejezte, abyste zvládli ještě to, co přijde potom, a že toho bude také moc. S Býky se v nocích vášně mohou měřit snad jen Štíři, ale ti nemají tak teplé ruce, věrné srdce a pevný stisk. Po dlouhé noci jistě vyhladoví, tak šupky hupky chystat vydatnou snídani a všechno může začít od začátku. Pamatujte, co Býk jednou lapí, už nepustí!