Jak ulovit partnera ve znamení Kozoroha

Jak se správně chytají Kozorozi

Jestliže už vás unavuje hlučný Střelec a jeho ještě hlučnější přátelé, zkuste si vyjít na lov Kozorožce. Nejdříve by to chtělo zakoupit kvalitní pevnou obuv a posílit svou fyzickou kondici. Protože válet se na plážích nebo poflakovat po společenských večírcích moc Kozorohů nenajdete.

Musíte se za nimi vypravit do výšin. Takže až budete fyzicky připraveni, nacpěte do batohu sušenky, trvanlivý chléb a instantní polévku a vzhůru k Tatrám a nebo prostě nejbližšímu kopci ve svém okolí.

Kozoroha muže poznáte snadno. Mívá černé vlasy, ostré rysy a obličej si často schovává stydlivě pod vousy. Ženy mají přirozené, kvalitní vlasy stažené dozadu, nebudou výrazně nalíčené, ale jsou obdařeny nadčasovou krásou. Obojí pohlaví spíše než ve skupinkách najdete samotné na nejvyšším vršku, jak smutně hledí někam v dál.

Pak postačí úplně, že už jste dorazili. Už ten fakt, že jste opustili dobrovolně světské radovánky a dali přednost přírodě a drsnému prostředí, stačí Kozoroha zaujmout. A když si mlčky stoupnete poblíž a po chvíli zasněně prohodíte dvě tři strohá slova - ne víc - o dálkách a vzduchu plném touhy, máte vyhráno. Protože pod jeho zamlklou maskou se skrývá romantické jádro a on rychle vycítí, že ve vás našel spřízněnou duši.

Komu se nechce do hor, může se na Kozorohy vypravit do výšin politiky nebo špičkového managementu. Postup je ale stejný. Málo slov a hodně trpělivosti.

A až vás časem unaví s ním skákat po kamenech, klidně zůstaňte doma. Jednak naň v horách ani politice moc svůdných příležitostí nečíhá a pak, můžete si být celkem jisti, že zatímco vy si užíváte tepla v obýváku, lenošíte u televize nebo klábosíte s přáteli Vodnáři, váš Kozoroh na nějakém kopci mlčky hledí v dál a chřípím natahuje vůni vašich vlasů.