Jak ulovit partnera ve znamení Lva

Jak se správně chytají Lvi

Když máte už dost opatrného přešlapování kolem vody, je čas vydat se do společnosti. Ovšem, abyste měli úspěch, musíte se trošku upravit. K anglické královně vás také nepustí v zástěře nebo montérkách. Pozornost Lva nezískáte, pokud přijdete na večírek v sepraných džínsách a roztrhaném tričku, ty si prosím schovejte pro Vodnáře, těm je to jedno a takových maličkosti si ani nevšimnou. Ale u Lva by to znamenalo totální fiasko již na startu.

Raději proto z šatníku vyndejte své nejlepší oblečení, nebo ještě lépe, kupte si něco nového. Dámy nesmí zapomenout na blýskavé doplňky a pánové na zlatou sponu do kravaty, tedy minimálně z kočičího zlata. A až budete se svým obrazem v zrcadle úplně spokojeni, ještě jedno důležité doporučení. Musíte být sice dokonalí, ba přímo skvělí, ale nikdy byste svou vizáží neměli zastínit vyhlédnutého Lva! Tak to by vám určitě neodpustil!

A jak ho ve společnosti poznáte? Docela snadno. I kdyby tam kroužily stovky lidí, Lev bude vždycky uprostřed nějakého hloučku, pokud tedy není přímo na pódiu, a svými gesty nebo suverénním hlasem bude vévodit ostatním, jež mu budou jen s otevřenými ústy naslouchat a tleskat. A teď přijde ta pravá chvíle pro Vás. Ladně vplujete do sálu, leč nesmíte se přidat k hypnotizovanému davu. Jste-li žena na výpravě za Lvem, budete to mít poměrně snadné. Máte-li vystupování královny, nejkrásnější šaty v sále a působíte hrdým nepřístupným dojmem, pak jste pro něj neodolatelnou kořistí. Mužný Lev se vás sám bude snažit všemi způsoby hned upoutat, aniž by ovšem utrpěla jeho důstojnost.

Nepadněte mu hned do náruče, jen mu jemným kývnutím dejte souhlas k dvoření. Vybere pro vás to nejlepší místo nebo vás rovnou odvede do luxusní restaurace. Vy jen musíte při konverzaci zapomenout na takové věci, jako je drhnutí schodů, luxování nebo štepování ponožek. V přítomnosti Lva na to ostatně zapomenete snadno a ráda...

A na oplátku se mu svěřte, že on je tím nejúžasnějším mužem, jakého jste potkala za posledních sto životů. Ta trocha přetvářky vždy stojí za to, zvláště když vám na příští schůzku možná přinese diamantový náhrdelník nebo alespoň brož z jablonecké bižuterie..

Pokud chce muž lovit Lvici, musí k ní přistupovat jako k opravdové královně. Jestliže vás obléká nejlepší krejčí ve městě a o výšce vašeho konta se jen s úžasem šeptá, máte naději. Počkejte, až vám shovívavě kývne hlavou a dovolí vám ke svým nohám složit dary. Dejte jí najevo, že je tou nejkrásnější ženou ve společnosti a že jí není v ničem rovno. A od toho vás už dělí jenom krůček k tomu, aby zavládla vašemu srdci a vy se jí mohl pyšnit. Buďte si jist, že vám ji budou všichni muži závidět! Jen mezi námi - neprozraďte, kolikže vás to každý měsíc stojí!