Jak ulovit partnera ve znamení Raka

Jak se správně chytají Raci

Na Raky se musíte vypravit k vodě, kam jinam. Nejlépe při měsíčku. Ale žádný spěch a hluk, abyste je nevyplašili ještě dříve, než vás vůbec uvidí! Takže když měsíček svítí, světlušky lítají, v rybníku kvákají žáby - to je ta pravá chvíle, kdy tam můžete potkat Raky a nejen ty ve vodě!

A když už nějakého uvidíte, hlavně opatrně. Nejdříve na něj potichu z povzdálí promlouvejte a uklidňujte ho svým hlasem tak dlouho, než k vám získá důvěru a cítí se v bezpečí. Ale nesmíte lhát. Pokud máte ve skutečnosti v plánu k večeři vařené raky na másle, intuitivně to vycítí a zavře se do svého krunýře, odkud ho po celé příští století nevylákáte ani na nejšťavnatější sliby!

Když už se ho budete chtít dotknout, tak žádné šup hop jako třeba u Beranů! Pěkně jemně a něžně prosím! Raci jsou citliví na dotek a to se netýká jen jejich kůže. Nejvíce na ně zapůsobí trocha romantiky, no - nejlépe hodně ...

Večeře při svíčkách, tlumená hudba, tanec, jemná vůně, malý dárek. Třeba takový perlový náhrdelník, ten přijde vždycky vhod. Ale ani pokud je vaše peněženka splasklá, nemusíte se jít hned utopit. Vytáhněte z kredence stříbrný řetízek po babičce nebo porouchané hodinky po dědečkovi a vyprávějte Rakovi přitom o vzpomínkách na dětství, o vůni babiččiny zelňačky a dědova tabáku a bude to mít stejný efekt, možná ještě větší.

Takový ochočený Rak vás pak zahrne svojí láskou a péčí, jakou Vám nevěnovala ani Vaše vlastní matka, když jste měli v dětství spalničky. A to ať už chcete nebo nechcete.

Jen prosím opatrně, neplašit!