Jak ulovit partnera ve znamení Ryb

Jak se správně chytají Ryby

Po cestě kolem světa s Vodnářem potřebujete nutně chvíli klidu a relaxace. Může být ještě něco lepšího, než posezení u vody? Na březích řek a rybníků, na lodích, lodičkách i velkých korábech, brázdících hladiny všechn moří, jsou ti, co přišli před vámi. Rybáři s nastraženými udicemi, háčky, sítěmi. Všichni se snaží se chytit svoji Zlatou Rybku. Vždyť jenom ta se dokáže kouzelným proutkem změnit v Princeznu, Rusalku anebo Malou mořskou vílu.

Tak předně to chce trpělivost a tu správnou návnadu: barevné korále, vstupenky na balet, láhev fernetu... Když k vodě vezmete své vlastní housle nebo harfu (možná postačí i kytara), Rybka k vám sama připluje a poprosí, abyste si ji vzal domů. Ostatní rybáři se super moderními navijáky a umělými muškami budou jen nechápavě kroutit hlavou a pak se půjdou zapsat do houslí.

Mít ženu - Rybu doma, je snem snad každého muže. V celičkém zvěrokruhu nenajde ženu s tak svůdnými řasami, dlouhýma nohama a mořem v očích ... Ale zkuste postavit svou Princezničku k plotně. Zasní se nad pohádkou a vy se domů budete prokousávat týden kaší. V posteli nohy nezahřeje a její šupinky jen studí. A když se optáte, proč je tu nepořádek, utopíte se v moři jejich slzí.
Nejraději byste poslal Rybku zpátky k vodě. To se tak snadno nepodaří. Podívá se na vás rybíma očima a odpustí i nevěru se sousedovou Berankou, co poradí si sama se vším. Omotá vaše nohy chaluhami a když ji násilím vyhodíte ven, ráno ji najdete zkřehlou na svém prahu. Jen místo moře je z ní cítit víno.

Chcete mít muže - Rybu na svém hradě? Opatřete si nejdřív rybník, bazén, akvárium nebo alespoň vanu. Ryba si totiž najde vodu vždycky. A když ne doma, tak na rohu čepují moře piv. Ve společnosti dalších Rybek tam může utápět svůj žal nad tím, že šéf mu před 10 lety ukradl slibný nápad...

Vezměte raděj svoji Rybu domů dřív než propije celou výplatu. Napusťte mu teplou vanu s mořskou solí a před spaním vyprávějte pohádku, že všechno bude zase stejně krásné jako dřív. Usne jak miminko. A vy pak můžete jít opravit třeba tu polámanou poličku...