Jak ulovit partnera ve znamení Střelce

Jak se správně chytají Střelci

Po sicilském románku se Štírem si zasloužíte trochu odpočinku a uvolněné zábavy. Ať už vyrazíte do blízké hospůdky nebo k táborovému ohni, určitě tam sedí spousta Střelců. Mají srdce na dlani, ruce jim poletují kolem a slyšet budou až do vedlejší vesnice. Tady si nemusíte dávat pozor na slovíčko, stejně všem letí druhým uchem ven.

Střelci mají úžasný talent ty druhé o všem přesvědčit. Upřímně řečeno, možná je pro každého příjemnější kývnout než déle poslouchat ten vodopád jejich výřečnosti. A jestli si myslíte, že rybáři o svých úlovcích přehánějí, tak to jste ještě neslyšeli mluvit Střelce.

U Střelců nemusíte přemýšlet nad rafinovanými způsoby svádění. Stačí se příliš nebránit, protože patří k nejrychlejším svůdníkům. Inu, jen trošku pozor, pokud nechcete z jedné noci dělat veřejnou záležitost. Každý lovec se rád svými trofejemi pochlubí a Střelci snadno uklouzne nějaké to slovíčko ...

Pokud s ním máte přece jen vážnější úmysly, pořiďte si k němu šikovného kamaráda Pannu, který vám opraví kapající kohoutky a upadenou nohu od postele. U Střelce totiž snadno narazíte, pokud se domníváte, že dá přednost rodinnému krbu před partou kamarádů, dovolené v Monte Carlu nebo fotbalu v televizi. Toužíte-li po šťastném partnerství, raději se o to ani nepokoušejte.

Ženu - Střelce získáte přímočarostí a upřímností. Buďte jejím nejlepším kamarádem, se kterým jí nebude nikdy smutno a na nějž se může vždycky spolehnout. To postačí, abyste se časem od společného vandru posunuli k výchově dvou - tří dětí, pěti psům, dvěma poníkům a možná ještě zaoceánskému parníku.