Jak ulovit partnera ve znamení Vah

Jak se správně chytají Váhy

Život s Pannou je praktický. O zábavě ovšem nebyla řeč. Pokud se začínáte nudit, což takhle naplánovat výlet do lázní? Lázně jsou jedno z mála míst, které vám Panna s nadšením nejen schválí, ale dokonce sama na cestu připraví kufr nažehlených košilí. A ty budete určitě potřebovat. Nejlépe v pastelových barvách prosím!

Po bublinkové koupeli, bahenních zábalech a masáži jste připraveni vyrazit za zábavou. Pánové do galerií a dámy do kaváren. To jsou totiž ta správná místa, kde můžete potkat Váhy a užít si tu pravou lázeňskou lásku.

Před odchodem raději dvakrát prověřte v zrcadle svůj vzhled. Křiklavá kravata nebo okousané nehty vaše plány spolehlivě zhatí. Vsaďte na klasiku, tlumený tón a eleganci!

A jak se loví Váhy? Stačí upustit staletími osvědčený kapesníček. Muž, jež ho zvedne, galantně se představí a přisedne, určitě bude zrozen v tomto znamení!  Dál už vše může pokračovat jako v románu: kytky a rámě, promenáda, vybrané restaurace, tanec až do rána...

Muž by měl před svým lovem zajít do knihovny a osvěžit svou znalost umění. Ženám - Vahám se nejvíc zalíbí konverzací o Renoiově modrém období.

Zdá se vám, že to vše je víc než krásné? Přestali jste mít chuť se vrátit domů? A vaše nová známost souhlasí s životem navždy? Brzděte, pobyt v lázních jednou skončí! Zítra se možná probudíte a vaše Váha bude mrzutá. Co včera řekla, dnes už neplatí. Rozmyslí se až  zítra. Nemůže přece druhým ublížit! Anebo přece jen? Až vám pak z toho váhání rozbolí hlava, možná že zabalíte kufry a rychle odjedete domů. A nebo ne...?