Jak ulovit partnera ve znamení

Prolog
K tomuto povídání mě inspirovala moje kamarádka Lvice. Koketovala s jednou Rybou a ta ne a ne zabrat na háček. "A jak se vlastně loví Ryby?", zeptala se mě.
Říkám: "To musíš hodit správnou návnadu ... a pak čekat a čekat a čekat..."
Ale zas takhle jednoduché to přece jenom nebude. Víte Vy, co máte udělat, pokud se vám líbí třeba jedinec narozený ve Vahách? Pokud ne, tak tyhle stránky jsou určeny právě Vám ...

Epilog

Prošli jste všech 12 znamení zvěrokruhu a ještě jste si nevybrali? Zdá se vám, že to stále není ono? Že Berani jsou moc prudcí a sobečtí, Býci tvrdohlaví a majetničtí, Blíženci povrchní a přelétaví, Raci trpí sebelítostí a náladovostí, Lvi jsou ješitní a nafoukaní, Panny malicherné a hypochondrické, Váhy moc nerozhodné a alibistické, Štíři pomstychtiví a manipulativní, Střelci nespolehliví a vychloubační, Kozorozi ctižádostiví a uzavření, Vodnáři příliš nezávislí a odtažití a Ryby naopak studené a závislé?

Chtěli byste raději úplně nové, 13. znamení, které by bylo průbojné jako Beran, klidné jako Býk, pružné jako Blíženec, něžné jako Rak, sebevědomé jako Lev, pracovité jako Panna, mělo smysl pro spravedlnost Vah, odvahu Štíra, optimismus Střelce, vytrvalost Kozoroha a bylo by tolerantní jak Vodnář a přizpůsobivé jako Ryba? Obávám se, že nemohu sloužit. Takové znamení na Zemi není. Ale protože v astrologii uvažujeme hned 10 planet a ještě další body a planetky, je možné, že při troše štěstí bude mít váš partner každou v jiném znamení. Ani to vám nestačí?Pak už tedy nezbývá, než vypravit se za tím ideálním, 13. znamením jinam! Tak tedy vzhůru ke hvězdám!

Přečtěte si také Jak se správně hádat - zatím jenom s Beranem