Květen 2017

Láska a vztahy

Počátkem května se dlouhodobá stagnace dává do pohybu a začnou se dít věci. Na povrch by měly vyjít mnohé překvapivé informace. Komunikační přístroje se mohou skoro zavařit, jak intenzivně je budou lidé používat. Pozor také na elektřinu a zkraty, i když největší závady vzniknou na komunikační technologie a mechanických součástkách.

Naštěstí je to také období, kdy můžete přijít na svůj nejgeniálnější životní nápad a doslova objevit Ameriku.

Až do konce první dekády kromě mírně deštivého počasí můžete mít i vy problémy s vodou, směrem jejího proudění nebo odtokem. v tomto čase se také hodně lidí dostane do úzkých a začne se nad nimi stahovat pomyslná smyčka. Lhát se tentokrát opravdu nevyplácí.

Ve druhé dekádě bude zatraceně horko a to se netýká jenom počasí. Kromě tepla, na které už dávno čekáme, se zvedne a výkonnost lidí a také schopnost efektivně jednat.

V poslední dekádě se nakrátko mírně ochladí a také věc, které již byli v pohybu, se mohou dočasně také zabrzdit. Na cestách buďte obezřetní. Jedná se o období zvýšené nehodovosti a na vině tentokrát nebude technika, ale spíš lidský faktor. Spěchejte proto pomalu!

Cestování, obchody

Počátek května lásce příliš nepřeje a to bez ohledu na vžité představy, kdy od máje očekáváme úplně nejvíc. Nové vztahy tak nemají úplně tu nejlepší šanci na dlouhodobě pokračování. Možná vydrží, ale láska se z nich vytratí stejně jako letošní jaro.

Ochota háčkovat se a prožívat něco pěkného však povede samozřejmě k mnoha setkáním a také krátkodobým úletům. To se pak stupňuje až do konce měsíce, který bude bohatý nejen na zálety, ale často i na rozchody. Pokud toužíte po opravdovém vztahu, pořádně si prověřte svůj protějšek a jeho minulost.

V květnu budou nejatraktivnější ženy v ohnivých znameních, nejvíce samozřejmě Beranky, kterým jaro přeje. Něco pozornosti se dostane i Rybám a Býčicím.

Z mužů se budou nejvíce snažit Blíženci, za nimi závěsu budou pro ženy zajímavé Váhy a Býci.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Pro Berany bude květen doslova sladkým měsícem. Vyřeší leccos, co zatím vzdorovalo jejich úsilí a přitom si ještě užijí hodně zábavy! Také s fyzickou kondicí to zatím ujde, ale určitě se vyplatí dál ji trénovat.

V období narozenin má každý dostatek energie, proto to platí v květnu i pro Býky. Ve druhé polovině měsíce budou navíc o poznání aktivnější, ať už v duševní práci nebo fyzicky.

Blíženci budou po celý květen patřit mezi nejaktivnější, ale i nejodvážnější znamení. U citlivějších se však mohou projevit alergické reakce, pokud na ně trpí.

Raci budou energeticky v průměru. Ani nahoru ani dolů. Ovšem když se v nic neděje, vyznívá to jako stagnace, kterou musíte překonat vlastními silami a disciplínou.

Také v životech Lvů bude zatím trošku nuda. Ať se však pustí do čehokoliv, pozitivní výsledek je téměř nikdy nemine.

Pany budou v květnu oscilovat mezi sebedůvěru s dostatkem sil a polohou plnou stresu, což se koncem měsíce spíše zesílí. Opravdu ale není kam spěchat. To co dnes neuděláte, možná zítra už ani nebude nutné.

Váhy si stojí zatím stále ze všech znamení nejlépe. Květen jim dodá do plachet navíc ještě další čerstvý vítr. Nejvíce se bude dařit tentokrát jedincům narozeným kolem 8. října.

Štíři budou v květnu nadále v pasivní roli. Má to jedinou pozitivní stránku a to očekávání lepších zítřků.

Střelci se musí v květnu pořádně zakousnout, aby to uhráli alespoň na remízu. S duševní prací to bude o něco lepší. Jedinci narození kolem 18. prosince by měli opravdu šetřit svými silami. Přepínat se může být doslova smrtelné.

Kozorozi si letošního jara užijí jenom tak napůl. Půlka sil měla by znamenat i polovina práce, tu druhou věnujte raději zábavě a odpočinku!

Život i síly Vodnářů budou v květnu roztříštěné. Bude to jako tančit mezi kapkami deště. Ovšem jako teplého, májového a přitom ještě se zárukou, že nezmoknete.

Také u Ryb to bude v květnu tak nějak střídavě oblačno. Zhoršit se u nich však mohou alergické reakce. Začněte preventivně protičištovat organismus, ať jste svěží jako rybička!