Listopad 2017

Láska a vztahy

Listopad bude ve vztazích velmi optimistický a sladký. Nové lásky budou splňovat punc vášnivosti i romantiky. Noví, ale i dlouhodobí partneři k sobě budou opravdu velkorysí a štědří. Po čase se ovšem mohou ve vztahu projevit i prvky dramatu, takže nic pro ty, kdo chtějí ve vztahu pouze klid a harmonii.
Konec měsíce bude opravdu napjatý. Vyhněte se raději konfliktním tématům, předejdete tak ostrým hádkám a riziku rozchodu.

Cestování, obchody

Počátkem listopadu se bude cestovat skvěle a také obraty obchodníků dočasně stoupnou.
V polovině měsíce se již leccos zašmodrchá. Čekají nás zmatky v dopravě a také více nehod.

Koncem měsíce se doprava zpomalí, mnozí řidiči mohou doplatit i na mechanickou závadu. Čekají nás také mrazy a s nimi může přijít sněžení a ledovka, spěchejte proto opravdu velmi pomalu a obezřetně!
Prodeje obchodníků stoupnou díky vánočním dárkům. Pokud si však půjdete kupovat elektroniku, počítejte s tím, že ji  v brzké době budete také reklamovat.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani jsou na tom v listopadu s kondicí poměrně nízko. Patří i k těm, kdo jsou ohroženi více virózou nebo drobnými úrazy a nepříjemnostmi. Ke konci měsíce se to o něco zlepší u Beranů narozených v březnu.

Býci budou po celý měsíc v útlumu. Má to ovšem i své kladné stránky, mohou se vymlouvat na horoskop a po libosti lenošit.

Blíženci  silistopad ještě užijí. Je to vlastně poslední měsíc letošního roku, kdy bude jejich výkonnost mírně nadprůměrná a také úspěchy v životě na sebe nenechají dlouho čekat.

U Raků to bude tentokrát hodně rozporuplné. Jeden den nahoru a druhý dolů. Podařených věci však bude daleko víc než propadů. Největší štěstí i energii budou mít Raci narození v červnu.

Také Lvi budou v listopadu proměnliví jak počasí. Více však u nich může převládnout  pasivita spojená s nechutí do něčeho se pustit.

Váhy budou v listopadu ze všech znamení nejakčnější. Zahodí i svoji pověstnou mírumilovnost a snadno se naježí, proto jim nechoďte do cesty!

Štíři budou v listopadu totálně happy. Šťastné chvíle a nadbytek energie pocítí zejména jedinci narození na přelomu října a listopadu.

Střelci budou listopadu především pobíhat, ale také leccos vyřídí. Fyzická kondice se ovšem zlepší až koncem měsíce. Jedinci narození kolem 17. prosince by měli i nadále dodržovat klidnější režim.

Pro Kozorohy bude listopad další zkouškou jejich trpělivosti a často i dírou do  peněženky. Ani na dobrou kondici se spoléhat nemohou.

U Vodnářů se bude střídat aktivita s pasivními vlnami. Troška odpočinku to napraví, zvláště Vodnáři narození v lednu budou potřebovat více spát a méně pracovat.

Ryby v listopadu doslova ožijí. Právě pro mě nastává velmi aktivní a šťastné období, které jim vydrží až do konce roku.