Luna Moonlight - homeopatický přípravek eliminující přecitlivělost na vlivy Měsíce

Pokud jste citliví na NOV, ÚPLNĚK nebo konfliktní postavení Luny vzhledem k vašemu horoskopu, může vám toto homeopatikum pomoci k nastolení přirozené rovnováhy. Měsíc jako vesmírné těleso působí cyklicky na vodu v našem těle a to jak během kalendářního měsíce, tak v průběhu jednoho dne. Působí změny krevního tlaku a tím ovlivňuje naši fyzickou kondici, ale i činnost mnoha dalších orgánů, včetně ledvin, srdce a mozku.

Citliví lidé vůči jeho působení, což jsou především malé děti a ženy, vnímají tyto změny často velmi silně a mohou negativně ovlivňovat jejich pocit pohody ale i schopnosti zvládat běžný denní program.
Lék se hodí i pro lidi, kteří nemohou během úplňku spát nebo mají sklon k náměsíčnosti. Odražené paprsky Slunce, které se dostávají na zemský povrch v podobě měsíčního světla, mohou potlačovat naši schopnost myslet a pamatovat si. Působí dezorientaci, apatii, oddělení od vědomí, zvýšenou emotivnost a živé snění.

U lidí, kteří jsou často citově sevření a nedokáží volně svoje city projevovat, může tento lék pomoci uvolnit se a dosáhnout většího pocitu pohody.

Homeopatikum Luna - Moonlight bylo vyrobené homeopatickou lékárnou Helios v Anglii. Mléčný cukr ve skleněné misce byl exponován čtyři hodiny měsíčním světlem a přitom míchán skleněnou tyčinkou. Následně byl klasickým způsobem zředěn do příslušných potencí.

Lék v potenci 1 M berte jednorázově nebo i opakovaně v obdobích, kdy na vás Luna negativně působí, například v čase úplňku. Jednorázová dávka představuje množství 5 - 20 kuliček podle vaší konstituce, které necháte volně rozpustit na jazyku. Lék se nesmí zapíjet ani zajídat!

recence:
Martina: (bere Lunu od srpna 2020)  Děkuji, Aleno, to je přesné, pocit pohody, rovnováhy, uvolňování sevření. Na mě teda působí.