Mobil phone

O elektromagnetických vlnách, které používají mobilní operátoři, byla dlouho tvrzeno, že jsou pro lidský organismus naprosto neškodné. Výzkumy posledních let ale ukazují, že tomu není zdaleka pravda. Vlny působí negativně zejména na měkké tkáně a při dlouhodobějším používání mohou vést k nevratným změnám. Ničí nervové buňky v mozku a jsou podezírány za jednu z příčin většího počtu nádorů mozku nebo cévních mozkových příhod v posledních létech.

Používání mobilních telefonů se dnes už prakticky nedá vyhnout. Záření jsou bez rozdílu vystaveni všichni lidé a to ať už využívají hovory mobilních operátorů nebo jsou jen těmito vlnami obklopeni zvenčí. Můžeme však změnit negativní dopad používáním handsfree a omezením hovorů na nezbytnou dobu.

Homeopatický lék vyrobený vyrobený z těchto vln pomáhá změnit negativní dopady tak, že upozorňuje tělo na přítomnost záření této vlnové délky a umožňuje mu tak reagovat na buněčné úrovni.

Lék bereme podle toho, jak často jsme záření vystaveni. Lidé, kteří mají hovory z mobilních sítí denně, ho mohou brát denně, ostatním stačí méně často. Je vhodné vzít si jednu dávku po delším hovoru.

5 až 10 kuliček se nechá rozpustit na jazyku, nezapíjet! Doporučuje se asi čtvrt hodiny nejíst, nepít a nečistit zuby.