Numerologický rozbor

Na přání spolu projdeme rozbor   numerologické mřížky sestavené z data vašeho narození. Probereme, co znamenají jednotlivá čísla nebo číselné roviny, jaké kvality vám do života dávají a na čem je nutné naopak pracovat. 

Numerologický rozbor se hodí i pro posouzení kompatibility s určitým partnerem,  kolegou v práci, kamarádem nebo rodinným příslušníkem.

Na rozdíl od astrologie je numerologie rychlejší a také stručnější. Výsledky jsou však kvalitativně podobné.  Základní informace si sebou odnesete vytištěné.
Cena je obdobná jako u astrologie a řídí se podle délky sezení, orientačně
1/2 hodiny 400 Kč, 1 hodina 700 Kč.

Žijeme ve světě hmoty a energií. Již Albert Einstein přišel na geniální spojitost mezi těmito dvěma pojmy: hmota se může měnit v energii a energie se mění v hmotu. Také proto na naše hmotná těla působí energie zvenčí: sluneční záření, teplo kterým si ohříváme svoje domovy, elektřina, ale také různé umělé vysokofrekvenční zdroje. Dnes je prokázáno, že na naší náladu a dokonce i zdravotní stav působí i barvy v interiéru, každá svou specifickou vlnovou frekvencí.

Podobným způsobem nás ovlivňuje poslech hudby nebo i lidské slovo. Také čísla mají svoje specifické vibrace. Odedávna je lidé používají k tomu, aby jimi označili určité množství a   kvalitu.
Jednička
například souvisí s pojmem málo, ale také chudoba, vlastnictví, jistota, základ.
Dvojka znamená mnohem více, je to již větší majetek, o který se můžeme s někým podělit. Dělíme se většinou s člověkem, ke kterému nás poutá emocionální vazba. Dvě tedy znamená dvojici, pár, ať už je stejného nebo různého pohlaví a současně i citový vztah, který ke druhému z dvojice máme. Podobně je to i s dalšími číslicemi.

Vibrace číslic je stejná v každé řeči, ve všech jazycích, protože nejde o slovní vyjádření číslice, ale o obsah tohoto pojmu.

Naše datum narození je složené z mnoha čísel, která nás označují, protože je od svého narození neustále někomu říkáme nebo někam zapisujeme. Vibrace těchto čísel nás proto jistým způsobem charakterizují  podobně jako jméno.  Jsou vypovídající nejen o našich vlastnostech, ale potažmo o způsobu jednání a možnostech, čeho můžeme v životě dosáhnout.

Kromě informací ze samotných  číslic obsažených v datu narození je důležité i kolikrát se tam vyskytují.  Indicií je však i to, že některá čísla v datu chybí..

Čísla také tvoří číselné roviny, ať už horizontální,  vertikální nebo diagonální.  I ty mohou být plné nebo naopak prázdné a prozradí nám, které vlastnosti používáme častěji společně a proto zvyšují náš talent pro něco konkrétního.

Kromě základní mřížky lze také vypočítat např.  číslo duchovní nebo osudové, vibrační cykly nebo převést vaše jméno nebo přezdívku na číslo.