Osobní konzultace

Jak vypadá v reálu sezení s klientem můžete shlédnout v archívu televize Brno - v pořadu Vykladači osudů - ASTROLOGIE

Konzultaci je možné si domluvit do provozovny Brno a jedenkrát v měsíci i v Praze

O jednotlivých typech horoskopů se můžete více dočíst zde:

Kdo je to astrolog současné době? Jak si ho máme představit a co od něho můžeme požadovat?

Osobní konzultace trvá podle potřeby klienta přibližně 2 hodiny.
Cena 1.400 Kč zahrnuje nejen čas strávený přímo sezením, ale i moji předchozí přípravu.

Při konzultaci se podle Vašeho přání budeme věnovat osobnímu horoskopu, zdraví, budoucnosti, práci, vztahům nebo problémům a otázkám, které si připravíte. Můžete se libovolně ptát i na další osoby, které vás zajímají - partner, děti, příbuzné. Není tedy nutné jako u většiny jiných astrologů absolvovat zvlášť osobní horoskop, zvlášť rozbor budoucnosti a partnerský horoskop a také je jednotlivě platit.

Aby bylo možné informace i časové údaje kdykoliv oživit, pořizuji na přání klienta zvukový záznam ve formátu .mp3.   Ten Vám bude po konzultaci zaslán přes internet v odkazu na úschovnu, odkud si jej můžete během následujících dnů stánout do svého počítače.


Co potřebujete znát:

1. datum narození

2. čas narození, a to co nejpřesněji. Nejlepší údaje jsou v minutách, těm se dá opravdu věřit. Narozen v 5 hodin často v praxi znamená rozpětí od 4:30 do 5:30, což může způsobit i zásadní nepřesnosti ve výkladu.Když neznáte hodinu narození a nezjistíte ji ani u příbuzných, můžete zkusit dohledat tento údaj v archívech okresních či krajských úřadů, kam byly většinou odeslány z matriky či nemocnic. Zejména mladší ročníky budou jistě úspěšné.Pokud ani tam není zaznamenána vaše hodina narození, dá se provést rektifikace horoskopu, což je určení hodiny narození na základě vlastností, vzhledu a důležitých životních událostí, jako je odchod od rodičů, svatba, stěhování, data narození nejbližších příbuzných, zejména rodičů, případně i prarodičů a dětí.Znáte-li dobu narození alespoň přibližně - například bylo to ráno před východem slunce - dá se někdy přesný čas narození rektifikovat i na dálku. Jestliže ale vůbec nevíte, o který úsek dne se jednalo, pak je většinou nutná osobní konzultace. Za rektifikaci se připočítává částka podle pracnosti a délky tohoto výpočtu. V rámci běžné konzultace je zdarma.

Pokud neznáte hodinu narození ani přibližně, je možné horoskop sestrojit, ale podá nám méně informací. Některé vlivy či vlastnosti nebude možné zasadit do konkrétních oblastí života. Pokud některé události nebude možné přesně vymezit, řeknu vám časové rozmení, kterého se budou týkat.

3. místo narození. Důležité je i místo pobytu osoby, pokud se liší od místa narození. Osoba se například narodila na Slovensku a bydlí trvale v Praze. Nezbytné je to zejména v případě zahraničních pobytů a cest. Jde-li o malé městečko v cizině, které není na běžných mapách, pak uveďte i nějaké větší město v jeho blízkosti a směr - například městečko A, které leží 30 km JV od města B ve státě C.

Pokud neznáte čas narození, je místo bezpředmětné.