Osobní konzultace

Jak vypadá v reálu sezení s klientem můžete shlédnout v archívu televize Brno - v pořadu Vykladači osudů - ASTROLOGIE

Co potřebujete znát:

1. datum narození

2. čas narození, a to co nejpřesněji. Nejlepší údaje jsou v minutách, těm se dá opravdu věřit. Narozen v 5 hodin často v praxi znamená rozpětí od 4:30 do 5:30, což může způsobit i zásadní nepřesnosti ve výkladu.Když neznáte hodinu narození a nezjistíte ji ani u příbuzných, můžete zkusit dohledat tento údaj v archívech okresních či krajských úřadů, kam byly většinou odeslány z matriky či nemocnic. Zejména mladší ročníky budou jistě úspěšné.Pokud ani tam není zaznamenána vaše hodina narození, dá se provést rektifikace horoskopu, což je určení hodiny narození na základě vlastností, vzhledu a důležitých životních událostí, jako je odchod od rodičů, svatba, stěhování, data narození nejbližších příbuzných, zejména rodičů, případně i prarodičů a dětí.Znáte-li dobu narození alespoň přibližně - například bylo to ráno před východem slunce - dá se někdy přesný čas narození rektifikovat i na dálku. Jestliže ale vůbec nevíte, o který úsek dne se jednalo, pak je většinou nutná osobní konzultace. Za rektifikaci se připočítává částka podle pracnosti a délky tohoto výpočtu. V rámci běžné konzultace je zdarma.

Pokud neznáte hodinu narození ani přibližně, je možné horoskop sestrojit, ale podá nám méně informací. Některé vlivy či vlastnosti nebude možné zasadit do konkrétních oblastí života. Pokud některé události nebude možné přesně vymezit, řeknu vám časové rozmení, kterého se budou týkat.

3. místo narození. Důležité je i místo pobytu osoby, pokud se liší od místa narození. Osoba se například narodila na Slovensku a bydlí trvale v Praze. Nezbytné je to zejména v případě zahraničních pobytů a cest. Jde-li o malé městečko v cizině, které není na běžných mapách, pak uveďte i nějaké větší město v jeho blízkosti a směr - například městečko A, které leží 30 km JV od města B ve státě C.

Pokud neznáte čas narození, je místo bezpředmětné.

Osobní konzultace trvá podle potřeby klienta přibližně 2 hodiny.
Cena 1.400 Kč zahrnuje nejen čas strávený přímo sezením, ale i moji předchozí přípravu.

Při konzultaci se podle Vašeho přání budeme věnovat osobnímu horoskopu, zdraví, budoucnosti, práci, vztahům nebo problémům a otázkám, které si připravíte. Můžete se libovolně ptát i na další osoby, které vás zajímají - partner, děti, příbuzné. Není tedy nutné jako u většiny jiných astrologů absolvovat zvlášť osobní horoskop, zvlášť rozbor budoucnosti a partnerský horoskop a také je jednotlivě platit.

O jednotlivých druzích horoskopů se můžete více dočíst  zde:

Aby bylo možné informace i časové údaje kdykoliv oživit, pořizuji na přání klienta zvukový záznam ve formátu .mp3.
Ten Vám bude po konzultaci zaslán přes internet v odkazu na úschovnu, odkud si jej můžete během následujících dnů stánout do svého počítače.

Konzultaci je možné si domluvit do provozovny Brno a jedenkrát v měsíci i v Praze


Poradenství na dálku
Jste-li zdaleka a nemůže proto přijet na osobní schůzku, můžete využít možnosti promluvit si o svých problémech po telefonu nebo prostřednictvím skype.
V případě telefonního hovoru při konzultaci používám pevnou linku, která mi umožňuje mít obě ruce volné pro práci na počítači!
Ať už z pevné linky nebo z mobilního telefonu zám zavolám zdarma, platíte jen částku za konzultaci.

Podle předpokládané délky rozhovoru uhradíte patřičnou částku předem, převodem na účet nebo poštovní poukázkou.
Po potvrzení úhrady bankou (obvykle 1-3 dny po vaší platbě) mi zavoláte nebo napíšete a dohodneme si termín konzultace.

Současně mi sdělíte své datum narození a témata či problémy, které chcete řešit. Ve smluvenou hodinu pak zavoláte a můžete se ptát podle svých potřeb.
Volací jméno skype a č. účtu vám pošlu emailem.
15minut:   300 Kč
30 minut: 400 Kč
60 minut: 700 Kč
90 minut: 1.050 Kč
120 minut: 1.400 Kč
Částky jsou orientační, pokud je nutná analýza více horoskopů, které musím zpracovat před samotnou konzultací, může se navýšit. V tom případě vám udělám dopředu odhad. 

Kdo je to astrolog současné době? Jak si ho máme představit a co od něho můžeme požadovat?