Říjen 2017

Láska a vztahy

V první půlce října je ve vzduchu silné erotické jiskření a lidi to bude sbližovat k sobě. I ve stávajících vztazích si leccos odpustí a to nejenom v partnerství!  Šanci získat novou lásku mají především Panny a Váhy.

Zato od půlky měsíce se všechno dobré ve zlé obrací a statistiky rozvodů a rozchodů budou excelovat. Nutno ovšem říci, že pro hodně párů to bude značná úleva. V této kolonce povedou především Váhy z konce a Štíři z počátku znamení, dále Berani, Raci a Kozorozi.

Mnohé současné, za chvíli již minulé vztahy skončí dlouhými tahanice u soudů a půjdou si bez milosti po krku. Pokud tedy ve vztahu cítíte nastupující napětí, vemte si oba 14 dní volna a odjeďte každý na druhý konec světa!

Cestování, obchody

Počátkem října to s cestováním ještě půjde, jen si opět důkladně prověřte technický stav vozidla. Pokud je tam něco "mechanicky načatého", (automechanici výraz prominou a budou si naopak cenit, že jim posílám nové zákazníky!) hrozí, že to upadne...

Nejvíce závad a nebezpečných situací na silnici však hrozí uprostřed měsíce. To mějte oči doslova na stopkách. Zvláště od 17. do 25. nikdo nedokáže odhadnout, co se stane v následující vteřině.

Závěr měsíce již bude poklidnější a na cestách bezpečnější, ale jenom tam. Obchodní bilance je po celý měsíc nejistá. Jeden den nahoru a druhý prudce dolů. Šetřete výdaje, protože se vám nemusí vrátit a nespoléhejte na smlouvy a sliby. Možná, že je váš obchodní partner nebude moci ani při nejlepší vůli splnit

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Berani jsou v říjnu na minimu energie. Lepší to jen tak nebude, proto je důležité přizpůsobit tomu svůj harmonogram!

Býci budou naopak  relativně v dobré kondici. Rychle do práce, teď se dá ještě stihnout spousta věcí. Po zbytek roku už budete jedině odpočívat.

Pro Blížence platí střídavě oblačno. Jeden den nahoru, druhý dolů. Sečteno a podtrženo, držte se toho, jak se zrovna cítíte, pak bude všechno v pořádku.

Také pro Raky bude v říjnu situace velmi nejistá. Spíš je to o přežití a prostém zvládnutí všech běžných peripetiích života. Pouze Rakům z počátku znamení se blýská na lepší časy.

Lvi stráví říjen poměrně znuděně. Ani důvody k radosti, ani ke zlosti. Mohou se však přidat k Pannám nebo Vahám a zajistit si tak mnohem zajímavější program.

Panny čeká měsíc plný  zajímavých akcí a setkání. Eroticky to bude jiskřit především u těch, kdo se narodili v druhé půlce znamení. Neomezujte se však kalendářem a pokud jste volní, flirtujte o sto šest, když z toho nic nebude, alespoň se pobavíte!

Váhy čeká důležitý měsíc a také mnoho příjemných zážitků. Ke konci října budou dokonce ještě aktivnější než na jeho počátku. Začíná také dobré období pro to ulovit si někoho do páru.

Štírům začíná v říjnu mimořádně příznivé období.  Zatím to bude především těm, kdo se narodili kolem 25. října. Velká euforie však není na místě. Kdo by chtěl hledět příliš vysoko, toho čeká brzký pád.

Střelci pokračují v energetickém propadu. Že se stále nedaří však znamená jediné, brzo bude líp. Jedinci narození kolem 16. prosince by  měli i v říjnu pokračovat v klidovém režimu a dopřát si více odpočinku.

Kozorohům říjen přeje v práci i zábavě. Dokonce i přípravy na zimu stihnou jako jedni z mála s předstihem.

Vodnáři budou v říjnu v pohodě. Čas a energie jim zbude i na posezení s přáteli, zvláště v druhé půlce měsíce.

První polovina měsíce je pro Ryby ještě vyčerpávající. Pozor také na podzimní splín a virozy.