Srpen 2017

Láska a vztahy

Počátek srpna přeje romantickým láskám, které se mohou navíc velmi pozitivně v budoucnu vyvinout! Neváhejte proto ani chvíli a pokud vás zve někdo na procházku nebo na večeři, sondujte rychle, jestli to není Lev. Ti budou totiž v námluvách nejúspěšnější a také můžete čekat,  že se pořádně vytáhnou!

V půlce měsíce už to s perspektivou tak slavně nevypadá. Žhavé to bude sice stále  jako polední sluníčko, ale buď se budete ve vztahu časem trápit nebo váš cit odnese voda... Ke konci měsíce pak bude přibývat spíše jen krátkodobých záletů...

Muži budou tento srpen velmi akční a budou mít tendenci se předvádět ještě více nežli jindy. Komě Lvů mohou zabodovat ještě Váhy,  ostatní znamení nepustí téměř k válu...

Z žen budou druhý prázdninový měsíc nejatraktivnější Račice, často zaujmou i Lvice nebo Blíženkyně.

Cestování, obchody


V srpnu nás čeká spousta zmatků, omylů a bloudění, a to nejen na cestách. Chvíli velký spěch a rychlost...  a  pak se někde zasukujete a získáte minimálně velké zpoždění... Buďte také obezřetní, zejména s platbami přes internet. Stačí splést jedno písmenko a na vaši dovolenou pojede  někdo úplně jiný...

Sklon k utrácení, zejména ve druhé půlce měsíce, ocení zejména obchodníci. Mnoho lidí tentokrát raději sáhne hlouběji do kapsy, aby získali luxusnější zboží nebo služby.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Pro Berany bude letošní srpen patřit k energeticky nejvýraznějším měsícům. Ať už se rozhodnou pro sportovní  dovolenou anebo musí do práce a budou mít čas jen na víkendové aktivity, svou výkonností  předčí  všechny ostatní. Lepší už to letos nebude!

Býci potřebuji naopak v srpnu odpočinek. Ppokud vás někdo bude nutit do sportovních výkonů nebo namáhavé fyzické práce, klidně odvolejte na tento horoskop!

Pro Blížence bude srpen idylka. Žádné překážky v dohledu a spousta nových lidí, se kterými se většinou už nikdy nepotkáte! Na zmatek jsou lidé u vás zvyklí, takže nemůžete ani nikoho nepříjemně překvapit... Pokud se však chystáte cestovat, nechte organizační přípravě raději na někoho jiného.

Raci si budou v srpnu užívat romantiky, ale také domácí pohody. Zahradní grilování je pro ně ostatně stejně přitažlivé jako cákání se v bazénu nebo u rybníka. Na mnohé tam možná  čeká nějaká Rusalka nebo Vodní muž...

Lvi budou v srpnu v té nejlepší kondici. Na ně prostě nikdo nemá. Tečka. Že něco udělají až příliš rychle a přehlédnou chybičku nebo něco rozbijí? Hlavně jim to neříkejte, je-li vám život milý...

Panny budou v srpnu opravdu činorodé, zvláště ty narozené v prvním dekanu. Na jejich dobré nápady a intelekt se však tentokrát nespoléhejte na 100%. Leccos se jim zašmodrchá, takže jich plány nemusí vždy vycházet a někdy se - světe div se - mohou i zmýlit. Fyzička bude ale OK.

Váhy srpnem proplují snadno. Nejlépe na tom s energií - ale i se štěstím - budou ty narozené kolem 12. října. Chyťte rychle svoji příležitost za pačesy, než vám upláchne!

Pro Štíry se může stát srpen doslova černou můrou. Na dovolené ani náhodou neočekávejte, že všechno půjde podle vašich představ... Pokud vám ji tedy vůbec dají... Jedinou útěchou vám může být, že je to na dlouho poslední měsíc, který si s vámi takhle pohraje.

Střelci budou mít v srpnu havaj.. Bez ohledu na to,  zda se budou válet někde na pláži, ležet doma u bazénu nebo dokonce chodit do práce, kde bude zřejmě díky klimatizaci a chybějícímu šéfovi příjemnější klima než venku. Střelci narození kolem 13.12. by se měli vyhýbat horku a hodně hodně odpočívat!

Pro Kozorohy bude měsíc srpen znamenat alespoň částečnou úlevu. Horké počasí jim sice vůbec nesvědčí, ale díky cestování a zajímavým setkáním si tento měsíc zpříjemní natolik, že uteče rychleji než dovolená.

Pro Vodnáře bude letošní srpen doslova zatěžkávací zkouškou. Nesnažte se hlavně nic dělat za druhé a dejte všem najevo, že i vy jste člověk, který si zaslouží péči a pozornost druhých!

Ryby - kondice pouze průměrná, intelekt v záporu a navíc spletou nebo zmeškají co mohou. Přesto budou mít to nejdůležitější a je to je radost a úsměv na rtech.