Únor 2018                                                                zpět na Aktuálně

Láska a vztahy

Celý únor bude společenský, ale správně se to rozjede až koncem měsíce, kdy proběhnou také honosnější plesy. Pokud toužíte ulovit někoho z lepší společnosti, musíte na večírky zajít až koncem února nebo počátkem března.

První půlka února bude spíš o nezávazném klábosení, které nikam nevede.
Na vrcholu druhé dekády zavládne romantika a snění... ale i v tomto případě to bude často skutek utek, protože nejspíše  půjde jen o nezávazný flirt.

Kdo někoho opravdu hledá a nechce se jen bavit, měl by jít na schůzku nebo do potenciálního loviště až koncem měsíce. Tady to bude stát opravdu za to, ať už z toho něco bude nebo nebude...

Nejodvážnější budou v měsíci únoru muži ve znamení Štíra a Střelce, nejkrásnější pak ženy ve znamení Vodnáře a Ryb.


Cestování, obchody

Větší část února bude ve znamení obchodní stagnace. Výdaje mohou u mnoha firem převážit nad příjmy. Obchody se zlepší až koncem měsíce.

S dopravní situací to bude přesně naopak. Po většinu měsíce celkem pohoda,  ale od 16. nebo 17.2. můžeme čekat na některých částech našeho území srážky, které to všechno pěkně zkomplikují..


Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Únor vleje Beranům novou krev do žil. Je to po dost dlouhé době první měsíc, který je nabije energii a podnítí k aktivitě. Pouze Berani narození do 27. března by měli být opatrnější při zimních sportech a zbytečně neriskovat, i když se právě cítí jako mistři světa.

Také Býkům se od února o něco uleví. Na velké vyskakování to zatím není, ale pro odpočinek a zimní spánek super!

Na Blížence čekají rozporuplné energie. Ti kdo se narodili do 5. června půjdou s energií dolů a měli by se také chránit před virózou, která si na ně brousí zuby. Blíženci narození od 10. června na tom budou o poznání lépe. No a ti narození mezi 5. a 10. červnem půjdou nahoru a zase dolů, prostě obvyklý kotrmelec.

Raci na tom budou i nadále dobře a koncem měsíce se jim to ještě vylepší. Nejvíce energie, odvahy a optimismu však schytají  Raci narození kolem 15. července.

Lvi z první půlky znamení nabírají v únoru druhý dech. Lvi z druhé půlky znamení budou ještě stagnovat, ale spíše jen v první a druhé dekádě.

Panny půjdou v únoru s kondicí dolů. Lepší to však nebude ani další měsíc, tak šetřete silami a chraňte si před virózou.

Váhy čeká příjemné období, ať už hlediska energie nebo společenských událostí.

Štírům se v únoru život o něco málo zklidní. Velmi rušné období budou mít i nadále je Štíři narození kolem 14. listopadu.

Střelci budou v únoru ze všech znamení nejakčnější. Teď mohou stihnout dvojnásob práce i sportovního vyžití, zvláště pokud se narodili do konce první prosincové dekády.

Kozorozi budou po rušném lednu trošku odpočívat. V útlumu jsou ti, kdo se narodili kolem 28. prosince. Tam to chce už větší odpočinek a opravdu zvažovat, zda namáhavější aktivity jako hory a lyžování neodložit na další měsíc.

Vodnáři slaví narozeniny a tak se bude mnohé motat kolem nich. Energie dostatek a také milí lidé budou kolem, zvláště v první půlce měsíce. Pouze Vodnáři narození kolem 11. února mají stagnační období, takže i méně energie a a ne vše prostě vyjde podle plánu.

U Ryb to bude v únoru velmi rozporuplné, energii i pocity se budou měnit doslova ze dne na den. Nejlépe na tom budou i nadále Ryby narozené kolem 12. března, těm se splní téměř každé přání.