Výklad snů

Sny tvoří velký podíl z našeho spánku. Náš mozek v nich provádí vlastně "úklid a třídění" vjemů a událostí, které jsme prožili nebo na které myslíme. Většina snů je tak bezvýznamná a pokud se po nich bezprostředně neprobudíme, ani si je nepamatujeme.

Některé sny však mají velkou vypovídající hodnotu. Jsou to např. velmi živé sny, na které nemůžeme zapomenout nebo ty, které se nám častěji opakují. Ukazují na naše podvědomá přání, strachy a obavy. Často se v nich zviditelní něco, co už dávno víme, ale bojíme si to přiznat nebo to vidět odmítáme.

Něteré sny mohou být i prorocké, někdo zase dokáže ve spánku komunikovat s duchy, zemřelými osobami nebo s těmi, které má rád a dělí ho od nich nějaká překážka.

Ve snech se často objevují symboly, které jsou společné pro všechny lidi a vyházejí z archetypů, jako je např. had symbol zla, problémů, sexuality a pokušení. Co však přeně znamenají konkrétně ve vašem životě a daném období je již ryze individuální, protože to souvisí s vašimi prožitky a způsobem života. Sny proto mají velkou souvislost i s tím, co se ukrývá v horoskopu člověka a momentálními tranzity.

Pokud máte podobný sen a chtěli byste vědět co znamená, popište sen co nejpodrobněji a zašlete jej emailem. Znáte-li, uveďte i datum a přibližně hodinu, kdy se vám sen zdál a také svoje data narození.

Pokud dokáži sen zodpovědět, zašlu vám číslo účtu, na který zaplatíte domluvenou částku a  do dvou dnů po připsání částky na účet  vám zašlu  výklad snu emailem.

Délku textu a tím i částku si zvolte sami podle toho, jak chcete znát výklad podrobně. Cena je stejná jako u písemného zpracování horoskopu, můžete volit rozsah počtem znaků nebo přesnou částkou. 1 strana textu představuje  4000 znaků, volit můžete libovolný rozsah textu od 400 znaků  = 100Kč a více.


Výklad snu - příklad z praxe
zadavatelka snu se sama zabývá astrologií, proto je výklad doplněn konkrétními konstelacemi, které ke snu vedly

Celý odehrával asi někde na chalupě , nebo spíše starší dům s rozlehlou zahradou, kde měl být seminář. Lidé tam byli, ale nikoho jsem osobně nepoznávala, nebo nijak si nevybavuji. Jenže já jsem tam vždycky někde na zahradě našla mrtvolu (mrtvý člověk, oblečený, bledý) a obživla. Byli celkem tři. Vždycky mě jedna pak druhá i třetí pronásledovaly do baráku, všude. Byli fakt děsivý. Věděla jsem, že nemám až takovou moc před němi. Nemohla jsem je zabít..... Nějak jsem je zahnala, jestli křikem, nevím.
Ale ta třetí - šla jsem si někým povídat na lavičku a ona tam byla. Mrtvý chlap, studený, škaredý, oblečený, ležel ledabile přes lavičku. Najednou jakoby obživl a šel po mě. Nemohla jsem se ho zbavit, bylo to šílené. A najednou mne pronásledoval až k nám na sídliště, kde byla noc a já asi křičela nevím, ale měla jsem fakt nahnáno. Nevěděla jak se ho zbavit.
Pak zazvonil budík a byl konec. A dojem ze sna? No to právě ani nevím. Ty dvě mrtvoly jsem setřásla, ale ta třetí byla docela neodbytná a fakt musím říct, že mě zachránil budík. Nemám dojem ani dobrý ani špatný, jsem jak bouchnutá pytlem a vařím si silný kafé. Toto byl fak Sen s velkým S.

Sen se odehrál venku, na neznámém místě, dokonce na semináři, kde však byli neznámí lidé. Obavy, které sen představuje se tak týkají neznámého prostředí a cizích lidí, mohou se tedy týkat například i zákazníků v novém obchodě, kde se bojíte určitých nepříjemných překvapení nebo nepříjemností obecně, co kdyby se i v této nové fajn práci objevilo takové překvapení jako v té minulé?

Samotný seminář je jedna z možností, které vybralo vaše podvědomí, protože na podobné semináře chodíte a dozvídáte se tam mnoho nového. Někdy však i věci, které vás mohu trošku děsit, protože ne vše, co ve svém horoskopu do budoucna vidíme je jenom pozitivní.

Kde se ve vašem horoskopu berou hroby, mrtvoly a duchařina? Duchařína má spojitost s Neptunem na ascendentu, to je zřejmé. Dále se silným obsazením Štíra. I když máte Slunce de facto již ve Střelci, je to ke znamení Štíra ještě hodně blízko.

Hroby a mrtvoly představuje právě Slunce ve dvanáctém domě, kdy vše skryté a pohřbené. Konjunkce Slunce Uran však umožňuje toto téma otevřít, tedy otevřít hroby a oživit mrtvoly.

Mrtvola obecně bude v našem životě představovat něco, co už pominulo, věci, které už se staly, případně osoby, které už z našeho života odešli ti, kterých jsme se zbavili. Tím, že mrtvoly ve vašem snu ožily, stará témata, která už jste považovala za zpracovaná, znovu ožívají a nabývají na významu. Možná se na vašem životě nyní objevují problémy, o kterých jste se domnívala, že už je máte vyřešené nebo je vytěsnila, protože už na ně nechcete vědomě myslet. To samé se může týkat osob. Někoho možná už ani potkat nechcete a on se vám znovu snaží dostat do života a je teď pro vás připomínkou něčeho nepříjemného.

Ve snu jste byla před mrtvolami bezmocná, nemohla se jich zbavit. Jedna mrtvola vás dokonce pronásleduje až domů. V reálu to znamená problémy, které na vás doléhají a které nelze jen tak odsunout, zapomenout na ně. Je třeba je řešit, ať už to bude týkat starých nezaplacených složenek nebo nějakého konfliktu s člověkem, kterého byste nejraději ze svého života už vytěsnila.

Když se podíváte na svůj současný horoskop, pak právě dnes máte tranzitní Lunu v osmém domě, který představuje jak duchy, tak spojení s druhými osobami, řeší se tedy téma vztahů i financí, které s těmito lidmi souvisí.

Tranzitující Mars vám nabíhá na Pluta, což ukazuje na nějaký střet, na konflikt. Otevírá ve vás potřebu jednat, ale pokud se budete bát druhým lidem postavit, pak z tohoto konfliktu můžete mít strach. Během několika dnů by vám však měl Mars dodat tolik energie, díky které se nebudete bát řešit věci, které jste třeba i delší dobu odsouvala.

Tranzitující Saturn nad Uranem pak ukazuje vaši bezmoc. Je to období uvíznutí, období, kdy jste jako ochromená, protože ani vaše tělo vás neposlouchá a nemůžete udělat doslova další krok, z nějaké situace se vymanit. Saturn se bude motat kolem Uranu celý rok, takže situace ochromení budete prožívat opakovaně. Nemusí to být vždy něco hrozného, může se jednat například o pocit, že musíte být v práci, když byste si přála být právě s dětmi.