Webináře

Chcete se něco zajímavého dozvědět, ale nemáte možnost odcestovat? Váží vás povinnosti, malé děti nebo zdravotní stav doma? Pak jistě uvítáte možnost zúčastnit se některého semináře formou webináře, kdy se z pohodlí domova, od svého počítače stanete účastníky malého soukromého kroužku.
Tento způsob umožňuje účastnit se semináře aktivně, jako byste byli všichni na jednom místě. Nejde tedy o jednostranný kontakt, přednášku, ale můžete i pokládat dotazy k tématu a dostanete také prostor pro vlastní zpracování určitého tématu, které budeme řešit.

Na webinář je nutné se vždy předem přihlásit, vyměnit si kontaktní údaje (skype nebo hangouts) a také ještě před webináře vyzkoušíme spojení, aby bylo jisté, že to v určený den "klapne".

Pokud podobná internetová media zatím nepoužíváte, poradím vám s jejich instalací.
Pro aktivní účast je vhodné mít k počítači sluchátka s mikrofonem a to i v případě, že máte vestavěná ve svém notebooku. Pokud totiž uskutečně spojení více lidí současně, dochází v počítači ke zbytečným ozvěnách, které snižují kvalitu zvuku. Stačí zcela jednoduchá sluchátka s mikrofonem v cenové relaci 100 Kč.

Webinář je nutné uhradit dopředu, platební údaje Vám na vyžádání zašlu.

Webinář na téma:
REKTIFIKACE HOROSKOPŮ (určení času narození) na příkladech několika známých herců bude v neděli 13. května 2018.
Jde o zkrácenou verzi Letního astrologického semináře, který proběhl v létě 2017 v Novém Podvorově.
Budeme společně procházet  životopisy, podíváme se na ukázky z  filmů a za pomoci tranzitů, progresí a různých zajímavých indicií odhadovat, co se v kom skrývá a  proč je takový, jaký je. Díky tomu se nám  podaří vytipovat čas jejich narození.

Tuto metodu pak můžete použít na libovolnou osobu, pokud víte, jak vypadá, tedy na různé známé osobnosti nebo i rodinné příslušníky, u kterých chcete zjistit čas narození.

Cena:pro současné studenty astrologické školy MA je cena 600 Kč,
pro bývalé studenty 800Kč, pro ostatní  1000 Kč.