Září 2017

Láska a vztahy

I když už je po prázdninách, ještě po větší čas září bude pokračovat zábava ve velkém stylu. Teplé počasí umožní nejen vysedávání zahrádkách, ale i různé kulturní akce v přírodním prostředí.  Venuše putující až do 19. září ve znamení Lva nám tak slibuje, že budeme mít  alespoň po práci chuť užít  si příjemné společnosti a třeba si vyměnit zážitky z letošní dovolené. Kdo se na dovolenou vypraví teprve v září, bude ji mít hodně aktivní a nabitou různými výšlapy a sportovními akcemi.

Ve vztazích by měla až na výjimky vládnout svornost a spolupráce při společných aktivitách. Hádky nebo bouřlivé diskuze budou sice časté, ale neměly by mít vážnější dohru. Ovšem období těsně před novem 19. 9. může být opravdu hodně emočně vypjaté!

V září budou lidé již často dávat přednost práci před flirtem. Nové známosti budou ale důvěryhodné a perspektivní. Svá srdce totiž otevřou lidé, kteří nemluví jen tak do větru. Odvahu pozvat někam svoji spřízněnou duši budou mít především muži ve znamení Panny a také Váhy z konce znamení. Šanci pak budou mít nejvíce u žen ve znamení Lva a Panny.

Cestování, obchody

V září to bude na našich cestách frčet doslova rychlostí blesku. V pPrvní dekádě skončí často až nebezpečné manévry  naštěstí většinou jen s minimálními škodami.

Později však mohou mít i dosti nebezpečnou dohru. Štěstí totiž ve druhé polovině září odletí se stěhovavími ptáky do jižních krajů... Za hodně problémy může stát lidské selhání, nepozornost, omyl a také horší technický stav vozidel. Před cestou si důkladně protřete oční víčka a zvláště za deště nebo mlhy, které se již v některých končinách mohou vyskytovat,  mějte oči na stopkách! Kdo bude mít v krvi zbytkový alkohol, ať se rychle poohlédne po nejbližší zastávce hromadné dopravy! Počítejte s tím, že tentokráte se v krvi může držet mnohem delší dobu než jste zvyklí.

A pokud pod svým mazlíčkem najdete mokrou kalužinku, nespekuluje jen o nočním dešti,  ale raději důkladně prověřte, zda váš miláček něco neupustil... Třeba brzdovou kapalinu nebo vodu z chladiče...
Kritické dny pro nehody jsou 18.-19. a 26.-27. 9., v tyto dny buďte obezřetnější než v jiné.

Jak na tom budou jednotlivá znamení s energií a dobrou kondicí?

Pro Berany bude září prvním klidným měsícem. Za první půlrok se jim však mohly nakoupit různé problémy a pokud je zatím neřešili, mají nejvyšší čas právě nyní! Další dva měsíce by jim totiž mohly resty spadnout doslova na hlavu.

Býky čeká velmi příjemné období. Dostatek energie k práci i k zábavě a na co sáhnou, pokvete jim doslova pod rukama.

Blížencům bude naopak leccos padat  z rukou. Co se může zkazit, to se prostě zkazí. O něco lépe jsou na tom ti, kdo se narodili v druhé červnové dekádě. Těm přeje štěstí kromě kratšího období v půlce měsíce.

Raky čeká poklidný závěr léta a počátek podzimu. Všechno v  pohodě a bez stresu. Pouze Raci narození kolem 18. července si mohu stěžovat na únavu a měli by také minimalizovat své výdaje! Mnohé z nich se totiž ukáží jako zbytečné.

Lvi budou po akčním létě chvíli odpočívat. První dvě dekády jim ještě zpříjemní Venuše, takže si budou  stále užívat společenských radovánek, kulturních akcí a setkání s milými lidmi.

Pany budou v září nejakčnější ze všech znamení. Vůbec jim nechoďte do cesty, chtějí stihnout dvojnásob práce a pokud se neuklidíte někam z jejich dosahu, přetáhnou vás smetákem nebo také zaúkolují!

Váhám se v září začnou plnit přání. Pokud na něčem v předchozím školním roce vydatně pracovali, nyní mají na dosah sladkou odměnu. Nejbližší tři měsíce jim pomohou dořešit všechny problémy a definitivně přehodit výhybku do nových kolejí.

Pro Štíry to bude v září pohodička. Zatopit jim může osud pouze na počátku měsíce, ale pak se i ty horší věci nějak vyvrbí.. Začíná ovšem důležitý čas na spřádání nových plánů, protože od října vstoupí do znamení Štíra sám velký Jupiter.

Střelci to budou mít v září náročnější. Všechny nesplněné sliby a nedodělky se jim nyní mohou sypat na hlavu. Střelci narození kolem 13. prosince mají stále období útlumu, kdy pro ně odpočinek a střídmý režim představuje životně důležitou záležitost.

Kozorozi prožijí příjemné září. Po vyčerpávajícím létě si začnou tahat ty lepší karty. Čeká je větší výkonnost v práci a pocit, že jejich snaha má opravdu smysl.

Také Vodnáře čeká po vyčerpávajícím srpnu konečně úleva. Nejlépe na tom budou Vodnáři narození po 11. únoru, kteří mohou dostat luxusní nabídku.

Rybkám letošní září pořádně zatopí. Nejlepší by bylo schovat se hodně hluboko pod hladinu a po celý měsíc nevyplavat! Rybky narozené počátkem března by měli být koncem měsíce pořádně vybíravé v tom, co snědí. Hrozí jim střevní virózy.